Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL KI ZMĚNA NÁLAD 5 ML

Neohodnoceno

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá působit proti špatné náladě, nedostatku energie během těhotenství a potlačuje změny nálad a odmítání po porodu.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00271
YOU & OIL KI ZMĚNA NÁLAD 5 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá působit proti špatné náladě, nedostatku energie během těhotenství a potlačuje změny nálad a odmítání po porodu. Elixír je vzácnou směsí éterických olejů bergamotu, mandarinky, levandule a gerania napuštěných do sladkého mandlového oleje pro vyvážení, dodání energie a povzbuzení dobré nálady.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé 

Klíčové vlastnosti:

  • podporuje dobrou náladu, dodává energii 

  • esenciální olej mandarinky a gerania působí příznivě na psychiku, dodávají radost a optimismus

  • éterický olej levandule má uklidňující, sedativní účinek, léčí bolest a úzkost a zároveň vyvolává spánek

  • esenciální olej pelargonie má výraznou růžovou vůni a pomáhá uvolňovat negativní vzpomínky, zvyšuje účinnost ostatních relaxantů

  • bergamot působí pozitivně na psychiku, dodává optimismus

  • použití jemnou masáží na pulsní body

  • bioaktivní složení

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jemně vmasírujte 3-4 kapky na solární plexus 2-3 krát denně. Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po použití.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond Oil),Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (Bergamot E.O.),Lavandula Angustifolia Oil (True Lavender E.O.),Pelargonium Graveolens Oil (Geranium E.O.),Citrus Nobilis Peel Oil (Mandarin E.O.),Citronellol,Coumarin,Geraniol,Limonene,Linalool,Citral