Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL KI AKNÉ 5 ML

Neohodnoceno

100% přírodní bioaktivní směs esenciálních olejů z levandule, tea tree a rozmarýnu, která léčí a hojí akné i zanícená místa. K lokálnímu použití. 

standardní cena: 299 Kč –33 % 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00261
YOU & OIL KI AKNÉ 5 ML
Neohodnoceno
KI acne you oil grande
299 Kč –33 %

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Esenciální oleje jsou smíchány s makadamovým olejem, který se získává s makadamových ořechů a je bohatý na mastné kyseliny. Obsahuje vitamíny A, B, E a má přirozený SPF faktor.

Vhodné pro problematickou pokožku s akné.

Klíčové vlastnosti:

  • esenciální levandulový olej působí analgeticky, antibakteriálně, antiinfekčně a protizánětlivě

  • esenciální olej z rozmarýnu působí proti infekcím 

  • esenciální olej tea tree má silné antibakteriální účinky

  • makadamový olej bohatý na vitamín E, A a B a mastné kyseliny podporuje hojení a pleť regeneruje

  • lokální použití

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

1-2 kapky aplikujte na lokální postižená místa ráno a večer. Před aplikací pleť vyčistěte. 

Složení: Corylus Avellana Seed Oil,Lavandula Latifolia Herb Oil,Melaleuca Alternifolia Oil,Rosmarinus Officinalis Leaf Oil,Calophyllum Inophyllum Seed Oil,Citronellol,Coumarin,Eugenol,Geraniol,Limonene,Linalool

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esencálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla produktů You & Oil již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.