Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL KI EMOČNÍ VYČERPÁNÍ 5 ML

Neohodnoceno

100 % přírodní bioaktivní směs esenciálních olejů podporuje znovu nastartovat motivaci, energii a chuť do práce a života. Pro dospělé a děti od 6-ti let.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00265
YOU & OIL KI EMOČNÍ VYČERPÁNÍ 5 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá při emočním vyčerpání, tlaku, nedostatku energie. Podporuje znovu nastartovat motivaci, energii a chuť do práce a života. Elixír je vzácnou směsí éterických olejů z ravintsary, hořkého pomeranče a levandule napuštěných do sladkého mandlového oleje.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé a děti od 6-ti let

Klíčové vlastnosti:

  • podporuje znovu nastartovat motivaci, energii a chuť do práce a života

  • esenciální olej z kafrovníku díky vysokému obsahu kafru uklidňuje nervy, poskytuje úlevu od depresivních myšlenek a uvolnění

  • éterický olej levandule má uklidňující, sedativní účinek, léčí bolest a úzkost a zároveň vyvolává spánek

  • esenciální olej hořký pomeranč pozitivně ovlivňuje nervový systém

  • heřmánek římský uvolňuje a zklidňuje podráždění

  • použití jemnou masáží na pulsní body

  • bioaktivní složení

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jemně vmasírujte 2 kapky do noh a / nebo solární plexus 3x denně. Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po použití.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil),Cinnamomum Camphora Leaf Oil (Ho Wood E.O.),Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil (Petitgrain E.O.) Lavandula Angustifolia Oil (True Lavender E.O.),Citral,Coumarin,Geraniol,Limonene,Linalool