Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL KI PROTI RÝMĚ 5 ML

Neohodnoceno

100% přírodní bioaktivní směs éterických olejů z řady YOU & OIL KIDS, která působí proti rýmě. Trpí vaše dítko často rýmou a chcete mu pomoci? Tato směs olejů je správná volba.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00168
YOU & OIL KI PROTI RÝMĚ 5 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Směs éterických olejů proti rýmě od YOU & OIL KIDS

Chcete pomoci svému dítku při rýmě? Tato směs éterických olejů:

 • podporuje organismus při chřipkových infektech a teplotě
 • je čistě rostlinným BIO produktem
 • má uklidňující účinek díky kafrovému a skořicovému oleji

Jak směs éterických olejů YOU & OIL KIDS používat?

Přípravek používejte přesně podle pokynů v příbalovém letáku.

Vhodné pro děti od 3 měsíců do 6 let, není určeno k vnitřnímu použití a na otevřené rány, podrážděnou pokožku či do očí nebo na sliznice.

 • u malých dětí od 3 měsíců do 1 roku natřete 1 kapičku na hrudník nebo pod nos (doporučujeme aplikovat 3 - 4x denně)
 • u dětí od 1 do 2 let prstem nebo tyčinkou zvanou uchošťour vetřete 1 kapičku do vnitřku nosu (doporučujeme aplikovat 3 - 4x denně)
 • u dětí od 1 do 2 let prstem nebo tyčinkou zvanou uchošťour vetřete 2 kapičky do vnitřku nosu (doporučujeme aplikovat 3 - 4x denně)

Směs éterických olejů obsahuje

 • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej)
 • Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil (olej z kůry kafru-skořice)
 • Eucalyptus Radiata Leaf/Stem Oil (éterický mátový a eukalyptový olej)
 • Eucalyptus Dives Leaf/Twig Oil (éterický eukalyptový olej)
 • Tocopherol (vitamín E)

O značce You & Oil

Litevská společnost You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují životně důležité procesy pokožky, a také bioaktivní esenciální oleje, které pomáhají při obnově zdraví. Řada „You & Oil KI“, bioaktivní směsi esenciálních olejů, probouzí schopnost těla znovu vytvořit vlastní zdraví.

Nápad přišel od zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů pro matky a pro děti, proto se rozhodla vytvořit je sama. Hlavní myšlenkou a filosofií je síla kvalitního produktu již v jedné kapce každého výrobku.

Kůže je povrchem naší osobní planety, používáním kosmetiky si s ní vytváříme vztah, a ten by měl být co nejkvalitnější a nejvýživnější, tak abychom pokožku co nejdéle udrželi zdravou, silnou a odolnou. Proto You & Oil vytváří přírodní produkty s účinnými látkami, podložené průzkumem, které jsou pro naši pokožku a zdraví nejlepší.

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Silné produkty „You & Oil“ pro pokožku, vlasy a zdraví jsou vytvořeny výhradně z ekologických olejů, éterických olejů, rostlinných výtažků, jejichž biologická síla je vědecky prokázána. V portfoliu najdeme produkty pro zdraví, pro péči o pleť, vlasy, ústní hygienu a poslední řada aromaterapie pro děti You & Oil Kids.

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty mají mezinárodní certifikaci Ecocert.