Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropská směs (Těhotenství a Plodnost) v kvalitě Grass-Fed NUTRIEST 270 kapslí

Neohodnoceno

Podporuje zdravé těhotenství a plodnost. Zůstat dobře vyživená během těhotenství je životně důležitá pro zdraví vašeho těla a dítěte. Požadavky na makro i mikronutrienty se během těhotenství zvyšují, aby se udržela mateřská homeostáza a zároveň se podpořil růst a vývoj plodu. Během těhotenství je potřeba více železa pro zásobování většího množství krve a kyslíku rostoucímu plodu a placentě. Selen je nezbytný pro normální fungování mužské i ženské plodnosti. Kromě toho selen přispívá k metabolismu hormonů štítné žlázy a chrání před vrozenými vadami a potraty. Všechny živiny jsou samozřejmě důležité, ale těchto šest hraje klíčovou roli v růstu a vývoji vašeho dítěte během těhotenství:

Položka byla vyprodána…
1 530 Kč
Dostupnost: Objednáno
Kód: H00206
BIO evropská směs (Těhotenství a Plodnost) v kvalitě Grass-Fed NUTRIEST 270 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

100% lyofilizované pro optimální zachování živin, minerálů, enzymů, kofaktorů a biologické aktivity
Bez hormonů, pesticidů a GMO
Organické orgány a orgány krmené trávou (certifikační dokument)
Bez přísad
Všechny přírodní a nesyntetické
Bez tepelného zpracování
Neodtučněný
Obsahuje 30% colostrum (mlezivo), 30% výtažek z ústřic, 20% hovězí játra, 10% ledviny, 10% slezina

BENEFITY:

Ústřice jsou skutečně perlou v našem jídelníčku. Jsou jednou z nejvýživnějších potravin, které můžeme jíst, a poskytují téměř všechny základní živiny. Ústřice jsou přírodní afrodiziakum a jsou široce používány ke zvýšení sexuální touhy a touhy zvýšením dopaminu, hormonu, který zvyšuje libido u mužů i žen. Ústřice mají spoustu vitamínů a minerálů, jako je vitamín B12, vitamín D, zinek, jód a selen.

Novorozenci dostávají mlezivo od svých matek během prvních 24–48 hodin po porodu a tento „elixír života“ poskytuje nejen přirozeně produkované živiny a protilátky ve vysoce koncentrované formě, ale také vytváří základ celoživotní imunity. Hovězí kolostrum krmené trávou je vysoce výživné a nabízí jedinečné zdravotní přínosy. Je plná imunoglobulinů, růstových faktorů, živin a trávicích enzymů, které stimulují buněčný růst, hojení a obnovu.

Hovězí orgány krmené trávou poskytují širokou škálu důležitých živin pro zdravý vývoj plodu. Jsou bohaté na biologicky dostupné vitamíny jako B12, A, B2, B3, B5, B6, folát a různé minerály, jako je hem-železo, selen, zinek, měď, draslík a hořčík. Folát hraje klíčovou roli v růstu a vývoji plodu. Je potřebný pro buněčné dělení, přispívá také k růstu mateřské tkáně během těhotenství, zdravému metabolismu homocysteinu a syntéze aminokyselin. Je potřebný při produkci červených krvinek a pomáhá neurální trubici vašeho dítěte vyvinout se do mozku a míchy. Mít optimální hladinu folátu je důležité před i během těhotenství. Suplementace před a během těhotenství významně snižuje riziko defektů neurální trubice, včetně rozštěpu páteře a anencefalie. Mějte na paměti, že orgány hovězího masa poskytují přirozeně se vyskytující folát, nikoli syntetickou kyselinu listovou, která se strukturálně liší a má různé biologické účinky v těle.

Podporuje zdravé těhotenství a plodnost

Folát – nejlepším zdrojem jsou zvířecí játra. Například kachní, husí, hovězí a tresčí játra. Doporučujeme přirozeně se vyskytující potravinový folát, nikoli syntetickou kyselinu listovou.
Železo – nejlepším typem železa je hemželezo, které se nachází pouze v živočišných produktech. Hlavně v mase a orgánech, jako je slezina a játra.
Vápník – je nejhojnější minerál v těle a je nezbytný pro mnoho různých mechanismů a reakcí, jako je svalová kontrakce, tvorba kostí a fungování enzymů a hormonů. Snažte se přijímat vápník z přírodních zdrojů potravy. Nejčastěji se vyskytuje v mléce a sýrových výrobcích.
Vitamín D3 – což je technicky spíše hormon než vitamín, je klíčovou živinou. Je potřebný pro zdravý imunitní systém, pro správné vstřebávání vápníku a má řadu neuroprotektivních rolí. Vitamin D3 se získává ze slunečního záření a potravin živočišného původu (jako je olej z tresčích jater a tučné ryby).
DHA (také známá jako omega 3) – je nezbytná pro růst a vývoj mozku u kojenců. Omega 3 jsou také potřebné pro udržení normální mozkové funkce u dospělých. Omega se většinou nacházejí v rybách, jako jsou sardinky, sleď, makrela a tresčí játra. Nachází se také v rybích olejích, jako je sardinkový olej a olej z tresčích jater.
Jód – je potřebný pro tvorbu mateřských a fetálních hormonů štítné žlázy, které regulují vývoj mozku a nervového systému plodu. Jód se nachází v mořských řasách, chaluhách, také v tresčích játrech a mléce.

Krmení trávou: Nic zcela nenahradí nutriční hustotu čerstvé organické trávy, která nebyla ošetřena syntetickými pesticidy nebo hnojivy. Krávy chované na pastvě jsou zdravější a šťastnější než krávy krmené obilím, takže získáte zdravější a kvalitnější maso z orgánů, které obsahuje více živin než krávy krmené obilím.

100% lyofilizované: Lyofilizace je technika konzervace potravin zdokonalená NASA. Byla v podstatě navržena pro vesmírné lety – NASA hledala způsoby, jak zajistit kompletní nutriční profil a zároveň omezit drobky, bakterie produkující nemoci a toxiny. Lyofilizace také nabízí možnost delší trvanlivosti, rychlejší rehydrataci a uchovává nejvíce minerálů, enzymů a dalších živin, než by mohly dehydratované potraviny. Jiné metody konzervace, jako je konzervování a dehydratace, používají vysoké teploty, které ničí velkou část nutriční hodnoty. Naše organické hovězí orgány byly jednoduše lyofilizovány, aby bylo zajištěno, že prospěšné živiny zůstanou zachovány a budou vysoce bioaktivní.

Forma kapslí: Poskytuje výhody syrových hovězích orgánů krmených trávou v pohodlné a snadno poživatelné formě - bez chuti a bez textury!

Vysoce biologicky dostupné: Organické živiny jsou tělem snadněji absorbovány a využity než jejich syntetické protějšky. Také širší spektrum živin pomáhá při vstřebávání.

Při balení rádi používáme recyklovatelné materiály, jako je sklo, kov a lepenka – vážíme si naší matky Země, je to jediná, kterou máme.

'Ať je tvé jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem' - Hippokrates

PRO KAPSLE:
Velikost porce: 6-9 kapslí
Počet porcí na nádobu: 30
Další ingredience: Hovězí želatinové kapsle

Doporučené dávkování: 6-9 kapslí denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 3 kapsle 10 minut před každým jídlem.

PRO PRÁŠKY:

Velikost porce: 4,5 gramu (1 polévková lžíce)
Počet porcí na nádobu: 30
Doporučené použití: 1 polévková lžíce denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 1 polévkovou lžíci 10 minut před jídlem.

JAK POUŽÍVAT:

Denně s jídlem pro doplnění příjmu mikroživin
Mezi jídly nebo při půstu pro podporu energetické hladiny
Po cvičení na podporu regenerace, energie, trávení a metabolismu
V období nachlazení a chřipek pro dodatečnou podporu imunity

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.