Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS PLACENTA v kvalitě grass-fed V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

 
Placenta je bohatá na hemové železo, vitamíny D3, B6, B12, E, selen, kmenové buňky, růstové faktory, cytokiny a hormonální kofaktory. Denní požadavky na tyto základní vitamíny a minerály se během těhotenství zvyšují a každý z nich hraje důležitou roli při urychlení poporodního hojení, stimulaci laktace a podpoře celkového zdraví.

Položka byla vyprodána…
2 530 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00167
ANCESTRAL SUPPLEMENTS PLACENTA v kvalitě grass-fed V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány a žlázy byly základem stravy našich raných předků jako konečná superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou... "Studie radioizotopového značení na zvířatech přesvědčivě prokázaly, že když jsou snědeny, orgány a žlázy selektivně cestují do odpovídajících orgánů a žláz ve vysokých koncentracích. Tento výzkum provedený na univerzitě ze Skotska v Edinburghu, propůjčuje důvěryhodnost prastaré praxi pojídání zvířecích orgánů, které pomáhá zajistit zdraví v odpovídajících orgánech...“ - Dr. Ron Schmid, ND.

Placenta je bohatá na hemové železo, vitamíny D3, B6, B12, E, selen, kmenové buňky, růstové faktory, cytokiny a hormonální kofaktory. Denní požadavky na tyto základní vitamíny a minerály se během těhotenství zvyšují a každý z nich hraje důležitou roli při urychlení poporodního hojení, stimulaci laktace a podpoře celkového zdraví.

BENEFITY KONZUMACE PLACENY GRASS-FED 
Placenta, tvořená fetálními membránami, amniovým obalem a pupkem, podporuje růst oplodněného vajíčka do plně vyvinutého dítěte. Oplodněné vajíčko vychází z vejcovodu jako skupina rychle se dělících buněk zvaných embryo. Když embryo dosáhne děložní stěny, několik z těchto buněk se zabuduje do tkáně matky. Tyto buňky prorostou do placenty, zatímco buňky, které zůstanou uvnitř dělohy, se stanou plodem. 

Technicky vzato placenta matce nepatří. Její tělo si ho může vytvořit, ale je součástí vyvíjejícího se dítěte... je tvořeno z 50 procent genetickým materiálem od otce. Placenta, vytvořená pouze ze spermatu a vajíčka, se vyvíjí bez jakýchkoli nervových buněk… to znamená, že placenta funguje sama, aniž by byla řízena matčiným mozkem… Neuvěřitelné!

Za účelem podpory rostoucího dítěte je placenta schopna plnit úkoly více orgánů. V podstatě může fungovat jako plíce dítěte k zásobování kyslíkem, ledviny k filtrování odpadu a jako gastrointestinální a imunitní systém dodáváním živin a protilátek. Funguje také jako endokrinní systém dítěte, vylučuje hormony včetně estrogenu, progesteronu a růstových faktorů (IGF-1). Tyto hormony a endorfiny také pomáhají udržovat hladinu stresu matky v rovnováze. S tak elegantním designem ve formě, funkci a kondici je jasné, že tuto moudrou tradici (tj. konzumaci placenty) musíme vrátit domů.

Placenta podporuje matku i dítě během těhotenství a po porodu. Během porodu ztratí matka asi 10 % zásob krve v těle (ztráta krve při porodu císařským řezem může být výrazně vyšší). Konzumace placenty prospívá novopečené matce tím, že jí dodává hemové železo, aminokyseliny, esenciální tuky, kmenové buňky a růstové faktory. Naši praktici funkční zdravotní péče uvedli, že matky, které konzumují placentu po porodu, výrazně méně krvácejí, mají povznesenou náladu a více energie.

  • Nutriční podpora po porodu
  • Poporodní podpora: nálada, tvorba mléka, energie
  • Kojící matky
  • Menopauza
  • Suchá kůže / pružnost pokožky

 

PLACENTA KRMENÁ TRÁVOU OBSAHUJE...
Hemové železo, zinek a měď
Vitamíny B: B6 (pyridoxal) a B12 (kobalamin)
Vitamin D3
Esenciální stopové minerály Selen a vápník
Neuropeptidy, kofaktory a prekurzory uvolňující hormony
Placentární specifické proteiny, kmenové buňky a hormony (prolaktin a oxytocin)
Molecular Biodirectors — DNA Blueprints k vybudování a opravě zdravé tkáně

PLACENTA KRMENÁ TRÁVOU PODPORUJE...
Ošetřování a zdraví po porodu*
Pozitivní mentální výhled a nálada*
Imunitní systém, astma, ekzémy a alergie*
Hormonální zdraví a menopauza*
Ovládnutí bolesti
Nervový systém a kognitivní funkce
POZNÁMKA: Pro intenzivní podporu zvažte kombinaci placenty, rybích vajíček, hovězího mozku a kostní dřeně pro podporu základního zdraví, neurologických funkcí a plodnosti.*

POTENCIÁLNÍ PROBLÉMY (DETOXICKÁ REAKCE)
Většina zákazníků toleruje naše doplňky bez problémů; přibližně 5 až 10 % zákazníků (obvykle s autoimunitním onemocněním) však může zaznamenat detoxikační reakci. Detoxikační reakce mají mnoho různých názvů, včetně léčebných reakcí, léčebných krizí, očistných reakcí (nebo) Herxheimerových reakcí s charakteristickými příznaky nevolnosti, bolesti hlavy, letargie, závratí a dalších příznaků podobných chřipce. V tomto případě jsou detoxikační reakce obecně známkou toho, že detoxikační cesty v těle jsou opět online... buňky mají najednou příležitost uvolnit ještě větší než normální množství uložených toxinů, metabolických odpadů, patogenů a nežádoucího materiálu.

Detoxikační reakce se pravděpodobněji objeví, když začnete s plnou doporučenou velikostí porce 6 kapslí denně. Pokud víte, že jste citliví na doplňky stravy a/nebo máte autoimunitní onemocnění, možná budete chtít začít pomalu s přidáváním tohoto produktu do vašeho současného režimu. Snášenlivost lze výrazně zlepšit tím, že začnete s pouhou 1 (nebo) 2 kapslemi denně a zvýšíte pouze o 1 kapsli každých pár dní – tato metoda může trvat celé dva týdny, než se dosáhne požadované velikosti porce 6 kapslí denně.

Zákazníkům, kteří jsou vysoce citliví na doplňky stravy je potřeba se obrátit na lékáře.

VYROBENO V USA: ANCESTRAL SUPPLEMENTS, LLC

* PROHLÁŠENÍ FDA: Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.