Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS Slezina v kvalitě grass-fed V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. Postupem času však ubývá lidí, kteří je jedí a mají rádi. Naopak přibývá lidí, kteří by je jíst chtějí, ale  chuť nebo struktura jim to nedovoluje. Pro tyto lidi jsou určeny produkty. Obsahuji mrazem sušenou slezinu z grass-fed volně pasoucího se dobytku na Novém Zélandu.

 

 

Položka byla vyprodána…
2 330 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00152
ANCESTRAL SUPPLEMENTS Slezina v kvalitě grass-fed V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou. Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. 

Proč konzumovat slezinu?

  • obsahuje bílkoviny, které jsou přítomny pouze ve slezině
  • obsahuje hormon splenin, který ovlivňuje imunitu
  • obsahuje 5x více heme železa než hovězí játra
  • obsahuje unikátní peptidy jako splenopentin a tuftsin, které stimulují imunitu

SLOŽENÍ

Složení: 100% slezina z hovězího dobytka z volného chovu z Nového Zélandu, kapsle (hovězí kolagen)

Lyofilizovaná hovězí slezina v kapslích obsahují vysoké množství přirozeně se vyskytujícího vitamínu B12 a železa. Doporučená denní dávka 6 kapslí odpovídá přibližně 30 gramům syrové sleziny. Toto množství obsahuje (jedná se o obecný obsah sleziny, ne o testované množství v této slezině):

  • 2,5 mg (15 % RHP) vitamínu B3,
  • 1,7 μg (61 % RHP) vitamínu B12,
  • 13,4 mg (96 % RHP) hemového železa,
  • 18,7 μg (27 % RHP) selenu.

* RHP - referenční hodnota příjmu 


DÁVKOVÁNÍ

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučená denní dávka je 3 až 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Vzhledem k výrazné chuti odsypaných jater doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, sojové nebo kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud lékař nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě v lednici. 

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.