Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS Ovčí brzlík s hovězími játry v kvalitě grass-fed V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Brzlík obsahuje unikátní bílkoviny a peptidy, které podporují imunitní systém. 

Brzlík je jeden z dalších orgánových mas v kapslích. Jako ostatní orgány i brzlík obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, minerálu a dalších prvků. Obsahují vitamíny a minerály ve vysoké koncentraci, lyofilizace pomáhá zachovat cenné kofaktory. Společně s brzlíkem ovčího původu jsou v kapslích i hovězí játra. Mrazem sušené orgány pochází z grass-fed volně pasoucího se skotů a dobytku na Novém Zélandu. 

 

 

Položka byla vyprodána…
2 580 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00151
ANCESTRAL SUPPLEMENTS Ovčí brzlík s hovězími játry v kvalitě grass-fed V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. Postupem času však ubývá lidí, kteří je jedí a mají rádi. Naopak přibývá lidí, kteří by je jíst chtějí, ale výrazná chuť nebo struktura jim to nedovoluje. Pro tyto lidi jsou právě určeny produkty. Obsahuji mrazem sušené játra, slezinu, srdce, slinivku a ledviny z grass-fed volně pasoucího se dobytku na Novém Zélandu.

Brzlík je jeden z dalších orgánových směsí ve formě kapslí. Jako ostatní orgány i brzlík obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, minerálu a dalších prvků. Obsahují vitamíny a minerály ve vysoké koncentraci, lyofilizace napomáhá zachovat cenné kofaktory. Společně s brzlíkem ovčího původu jsou v kapslích i hovězí játra. Mrazem usušené orgány pochází z pasoucího se skotu a dobytku na Novém Zélandu. 

A proč si vybrat zrovna brzlík s játry? Stará moudrost našich předků říká, že "stejné podporuje stejné" a tedy konzumace brzlíku podpoří náš vlastní brzlík. 

SLOŽENÍ

Složení: 50 % mrazem sušený ovčí brzlík a 50 % mrazem sušené hovězí játra z volných chovů z Nového Zélandu, kapsle (hovězí kolagen)

Doporučená denní dávka 6 kapslí obsahuje 1 500mg brzlíku a 1 500mg jater.

Brzlík obsahuje unikátní bílkoviny a peptidy, které podporují imunitní systém. 

Lyofilizované hovězí játra v kapslích obsahují vysoké množství přirozeně se vyskytujícího vitamínu A, vitamíny skupiny B, a to zejména vitamín B12, B2 - riboflavin a B9 - kyselinu listovou, cholin a minerály jako je železo, měď a mangan. Doporučená denní dávka odpovídá přibližně 15 gramům syrových jater. Toto množství obsahuje:

  • 2600 IU (693 μg - 87 % RHP*) vitamínu A,
  • 7 μg (285 % RHP) vitamínu B12,
  • 60 mg (15 % AI*) cholinu,
  • 40,6 μg (20 % RHP) kyseliny listové,
  • 0,4 μg (25 % RHP) vitamínu B2, 
  • 1 mg (15 % RHP) kyseliny pantothenové

* RHP - referenční hodnota příjmu 
* AI - adekvátní příjem: RHP nebyla stanovena, Evropský úřad pro bezpečnost potravin stanovil adekvátní příjem.

dávkovaní

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučená denní dávka 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Vzhledem k výrazné chuti odsypaných orgánů doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud lékař nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě v lednici. 

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VYROBENO V USA: ANCESTRAL SUPPLEMENTS, LLC

* PROHLÁŠENÍ FDA: Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.