Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS HOVĚZÍ JÁTRA V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince.

Hovězí játra patří k důležitým a velice výživným potravinám. Obsahují vitamíny a minerály ve vysoké koncentraci. Postupem času však ubývá lidí, kteří je konzumují a mají rádi. Přibývá lidí, kteří je jíst chtějí, ale chuť a struktura jim nevyhovuje. Pro tyto lidi jsou určeny tyto kapsle. Obsahuji mrazem sušené játra z volně se pasoucího dobytku z Nového Zélandu. 

 

 

Položka byla vyprodána…
1 850 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00150
ANCESTRAL SUPPLEMENTS HOVĚZÍ JÁTRA V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. Postupem času však ubývá lidí, kteří je jedí a mají rádi. Naopak přibývá lidí, kteří by je jíst chtějí, ale výrazná chuť nebo struktura jim to nedovoluje. Pro tyto lidi jsou právě určeny produkty. Obsahuji mrazem sušené játra, slezinu, srdce, slinivku a ledviny z grass-fed neboli volně pasoucího se dobytku na Novém Zélandu.

Hovězí játra patří k důležitým a velice výživným potravinám. Obsahují vitamíny a minerály ve vysoké koncentraci. Postupem času však ubývá lidí, kteří je konzumují a mají rádi. Přibývá lidí, kteří je jíst chtějí, ale chuť a struktura jim nevyhovuje. Pro tyto lidi jsou určeny tyto kapsle. Obsahuji mrazem sušené játra z volně se pasoucího dobytku z Nového Zélandu. 

Proč bychom měli jíst játra nebo brát doplňky stravy z jater?

 • Vitamin B12: Podporuje zdravou funkci mozku a tvorbu červených krvinek v těle.
 • Vitamin A: Podporuje zdravé oči, reprodukční orgány a ledviny, srdeční a imunitní funkce.
 • Měď: Podporuje aktivaci enzymů, které napomáhají regulaci produkce energie, metabolismu železa a funkcí mozku.
 • Riboflavin - vitamín B2: Podporuje buněčný vývoj a funkci a napomáhá přeměnit potraviny na energii.
 • Kyselina listová - vitamín B9: Podporuje buněčný růst a tvorbu DNA.
 • Železo: Pomáhá přenášet kyslík v krvi (železo v játrech je krevní železo, druh nejsnadněji absorbovan tělem).
 • Cholin: Podporuje vývoj mozku a funkci jater.

SLOŽENÍ

Složení: 100% játra z hovězího dobytka z volného chovu z Nového Zélandu, kapsle (hovězí kolagen)

Lyofilizované hovězí játra v kapslích obsahují vysoké množství přirozeně se vyskytujícího vitamínu A, vitamíny skupiny B, a to zejména vitamín B12, B2 - ribflavin a B9 - kyselinu listovou, cholin a minerály jako je železo, měď a mangan. Doporučenná denní dávka odpovídá přibližně 30 gramům syrových jater. Toto množství obsahuje:

 • 5099 IU (1385 μg - 173 % RHP*) vitamínu A,
 • 14 μg (570 % RHP) vitamínu B12,
 • 120 mg (30 % AI*) cholinu,
 • 81,2 μg (40 % RHP) kyseliny listové,
 • 0,8 μg (50 % RHP) vitamínu B2, 
 • 2 mg (30 % RHP) kyseliny pantothenové,a
 • 2,2 mg (16 % RHP) hemového železa (slezina obsahuje 5x více železa - jako doplněk stravy na dotaz). 

* RHP - referenční hodnota příjmu 
* AI - adekvátní příjem: RHP nebyla stanovena, Evropský úřad pro bezpečnost potravin stanovil adekvátní příjem.

dávkování

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučená denní dávka 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Vzhledem k výrazné chuti odsypaných jater doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud lékař nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě je potřeba uschovat v lednici. 

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou. "Studie radioizotopového značení na zvířatech přesvědčivě prokázaly, že když jsou snědeny, orgány a žlázy selektivně cestují do odpovídajících orgánů a žláz ve vysokých koncentracích. Tento výzkum provedený na univerzitě ze Skotska v Edinburghu, propůjčuje důvěryhodnost starodávné praxi pojídání zvířecích orgánů, která pomáhá zajistit zdraví v odpovídajících orgánech…“ - Dr. Ron Schmid, ND

Naši raní předkové to věděli, a proto jejich tradiční strava zahrnovala častou a výživnou konzumaci orgánů od nosu po ocas.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.