Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS SMĚS HOVĚZÍCH ORGÁNŮ V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. 

Položka byla vyprodána…
1 990 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00148
ANCESTRAL SUPPLEMENTS SMĚS HOVĚZÍCH ORGÁNŮ V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou. "Studie radioizotopového značení na zvířatech přesvědčivě prokázaly, že když jsou snědeny, orgány a žlázy selektivně cestují do odpovídajících orgánů a žláz ve vysokých koncentracích. Tento výzkum provedený na univerzitě ze Skotska v Edinburghu, propůjčuje důvěryhodnost starodávné praxi pojídání zvířecích orgánů, která pomáhá zajistit zdraví v odpovídajících orgánech…“ - Dr. Ron Schmid, ND

Naši raní předkové to věděli, a proto jejich tradiční strava zahrnovala častou a výživnou konzumaci orgánů od nosu po ocas.

Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. Postupem času však ubývá lidí, kteří je jedí a mají rádi. Naopak přibývá lidí, kteří je jíst chtějí, ale výrazná chuť nebo struktura jim to nedovoluje. Pro tyto lidi jsou právě určeny produkty. Obsahuji mrazem sušené játra, slezinu, srdce, slinivku a ledviny z grass-fed neboli volně pasoucího se dobytku na Novém Zélandu. 

Proč si vybrat tuto směs orgánů?

  • Játra : obsahují velké množství vitamínu A a B12 a jsou bohaté na hemové železo, měď, kyselinu listovou, vitamín B2, cholin;
  • Srdce : obsahuje největší množství přirozeně se vyskytujícího koenzymu Q10 (CoQ10);
  • Ledvinky : obsahují vysoké množství selenu a vitamínu B12;
  • Slinivka : obsahuje přirozeně vysoké množství enzymů; a
  • Slezina : nejkoncentrovanější zdroj hemového železa.

SLOŽENÍ

100% orgány grass-fed z hovězího dobytka z volného chovu z Nového Zélandu, kapsle (hovězí kolagen)

V doporučené dávce 6 kapslí naleznete:

  • Játra 600 mg
  • Srdce 600 mg
  • Ledvinky 600 mg
  • Slinivka 600 mg
  • Slezina 600 mg

 

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí: Začít s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučená denní dávka 6 kapslí.
Děti: Začít s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypání části obsahu). Vzhledem k výrazné chuti doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud lékař nestanoví jinak. 

Denní doporučená dávka odpovídá zhruba 30 gramům směsi orgánů. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě v lednici. 

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.