Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS HOVĚZÍ NADLEDVINKY S JÁTRY V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Hovězí nadledvinky a játra patří k důležitým a velice výživným potravinám. Obsahují vitamíny a minerály ve vysoké koncentraci. Postupem času však ubývá lidí, kteří je konzumují a mají rádi. Přibývá lidí, kteří je jíst chtějí, ale chuť a struktura jim nevyhovuje. Pro tyto lidi jsou určeny tyto kapsle. Obsahuji mrazem sušené nadledvinky a játra z grass-fed volně se pasoucího dobytku z Nového Zélandu. 

 

 

Položka byla vyprodána…
2 590 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00153
ANCESTRAL SUPPLEMENTS HOVĚZÍ NADLEDVINKY S JÁTRY V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. Postupem času však ubývá lidí, kteří je jedí a mají rádi. Naopak přibývá lidí, kteří by je jíst chtějí, ale výrazná chuť nebo struktura jim to nedovoluje. Pro tyto lidi jsou právě určeny produkty. Obsahuji mrazem sušené játra, slezinu, srdce, slinivku a ledviny z grass-fed neboli volně pasoucího se dobytku na Novém Zélandu.

Kapsle obsahují:

 • Nadledvinková kůra a dřeň, hovězí játra.
 • Enzymy, peptidy a kofaktory specifické pro nadledvinky.
 • Hovězí játra jsou bohatá na vitamín A, B12, kyselinu listovou, cholin a měď.
 • Důležité komponenty pro metylaci (cholin, kyselina listová, B12)

 

Proč bychom měli jíst játra nebo brát doplňky stravy z jater?

 • Vitamin B12: Podporuje zdravou funkci mozku a tvorbu červených krvinek.
 • Vitamin A: Podporuje zdravý zrak, reprodukční orgány a ledviny, srdeční a imunitní funkce.
 • Měď: Podporuje aktivaci enzymů, které pak napomáhají regulaci produkce energie, metabolismu železa a funkcí mozku.
 • Riboflavin - Vitamín B2: Podporuje buněčný vývoj a funkci a pomáhá přeměnit potraviny na energii.
 • Kyselina listová - vitamín B9: Podporuje buněčný růst a tvorbu DNA.
 • Železo: Pomáhá přenášet kyslík v krvi (železo v játrech je krevní železo, druh nejsnadněji absorbovaný tělem).
 • Cholin: Podporuje vývoj mozku a funkci jater.

SLOŽENÍ

Složení: 50% játra a 50% nadledvinky z hovězího dobytka z grass-fed volného chovu z Nového Zélandu, kapsle (hovězí kolagen)

Lyofilizované hovězí nadledvinky s játry v kapslích obsahují vysoké množství přirozeně se vyskytujícího vitamínu A, vitamíny skupiny B, a to zejména vitamín B12, B2 - ribflavin a B9 - kyselinu listovou, cholin a minerály jako je železo, měď a mangan. Doporučená denní dávka odpovídá přibližně 30 gramům syrových orgánů. 

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně ráno nebo kolem 14h, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Pro lepší efekt doporučujeme 2 kapsle ráno a 2 kapsle kolem 14h. Doporučená denní dávka 1 kapsle.

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě v lednici. 

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VYROBENO V USA: ANCESTRAL SUPPLEMENTS, LLC

* PROHLÁŠENÍ FDA: Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.