Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO Levandule Chodouňská „modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům 30g

Neohodnoceno

Ideální pro přípravu nálevů pro klidnou mysl, veselé střevo a regeneraci nervové soustavy, dýchací a endokrinologické. Přípravu sirupů pro BIO limonády, ledové čaje, levandulové mojito, levandulové Prosecco a levandulový svařák. 

Dopřejte svým blízkým imunitu z čisté přírody, Antioxidanty, ATB a antiseptika, která jim prodlouží život, pevné nervy a zajistí duševní i tělesnou hygienu v produktech s BIO Levandulí Chodouňskou.

 Podpora vyrovnaného mikrobiomu
❖ Pomoc při depresích, nervových vypětích, úzkosti, nervozitě, stresu a nespavosti
 Zklidnění duše a mysli
❖ Zlepšení imunity

198 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00192
BIO Levandule Chodouňská „modré zlato“ k nálevům, čajům, vaření, sirupům 30g
Neohodnoceno
291 bio levandule chodounska nase modre zlato k nalevum cajum vareni sirupum
Tip

Detailní popis produktu

❖ Podpora vyrovnaného mikrobiomu. Světové studie prokázaly, že střevní mikrobiom hraje důležitou roli v prevenci střevních zánětlivých onemocnění (například Crohnovy choroby ale také celiakii, diabetu druhého typu, kardiovaskulárních chorob, obezity a dokonce i rakoviny slinivky, jater, žlučníku, žaludku a střev). Ve střevě se tvoří 90% hormonu štěstí Serotoninu a také Dopamin důležitý pro vaše kognitivní funkce. 

❖ Pomoc při depresích, nervových vypětích, úzkosti, nervozitě, stresu a nespavosti

 Zklidnění duše a mysli

 Flavonoidy a terpeny obsažené v této BIO Levanduli podpoří imunitu

PŘÍPRAVA

Příprava při prevenci a člověka bez obtíží:  2 čajové lžičky vylouhujeme v hrnku 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Doporučujeme pro lepší imunitu a zklidnění mysli, těla a duše 14 denní kůru ráno a večer. 

Příprava pro člověka s nízkým tlakem: 2 lžičky na 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Maximálně jeden šálek denně. Při pocitu slabosti, motolice, vynechte na jeden až dva dny, a následující den pokračujte. Doporučujeme pít po 12.00h kdykoliv. 

Příprava při prevenci a člověka s vyšším krevním tlakem:  2 čajové lžičky vylouhujeme v hrnku 0,5l horké vody maxim 70 až 80°C. Stačí ne úplně vařit či vypnout konvici před "bubláním". Čaj pijeme dvakrát denně. V případě, že chceme měnit chutě, doporučujeme u těchto obtíží, ráno pít BIO Earl Grey nebo BIO Zelený čaj s Levandulí při střevních obtížích a večer stejným způsobem připravit BIO Levandulový čaj, který navíc podpoří Imunitu a klidný spánek, pomůže s úzkostí i depresemi a smutkem. 

Ideální kůra pro psychiku, imunitu a nespavost či úzkost: měsíc - doporučujeme 2 x denně - dopoledne a večer. 

-

Relaxujte a prožijte si vůni dálek ve studeném či horkém odpoledni. Nohy nahoru a příjemnou hudbu nebo klid kolem Vás.  

Již staří Egypťané a Řekové věřili, že levandule lékařská samozřejmě bez chemického ošetření, je královnou bylin. Věděli, že uzdravuje dva základní systémy nejdůležitější pro zdraví člověka, nervový a trávicí systém. Přirozený nervový chod vaše těla pomáhá předcházet fyzickým i duševním chorobám. 

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.