Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Biocidin® lipomasální 50ml

Neohodnoceno

Biocidin® je fytoantibiotikum kombinace bylin a léčivých rostlin, která cílí na celý zažívací trakt a podporuje rovnováhu mikrobiomu pro zdravé trávení. 

2 970 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5705
Biocidin® lipomasální 50ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Biocidin® je synergická kombinace bylina a léčivých rostlin, která cílí na celý zažívací trakt a podporuje rovnováhu mikrobiomu pro zdravé trávení. Tyto vybrané léčivé rostliny mají také použití v celém těle. Nezávislé laboratorní testování dospělo k závěru, že Biocidin® má široký rozsah, včetně adresování biofilmu. Biocidin je využíván jako fytoantibiotikum. Tato kombinace léčivých rostlin je k dispozici v různách formách, toto je forma lipomasální, která má srovnatelný a v některých případech lepší účinek než ve formě tinktury.

Složení

Jedna pumpička (0,5 ml) obsahuje

50 mg bylinného základu: extrakt z borůvky černé (25 % anthokyaninů), noni (morinda barvířská) extrakt, ostropestřec mariánský, echinacea (extrakt z třapatky nachové a úzkolisté), vodilka kanadská, extrakt z shiitake, vrba bílá (kůra), česnek kuchyňský, extrakt z jader hroznového vína (min. 90 % polyfenolů), ořešák černý (skořápka a listy), maliník obecný, extrakt ze zemědýmu lékařského, hořec žlutý, tea trea olej, galbánum (ločidlo galbanové) olej, levandulový olej, oregánový olej

44 mg fosfolipidů z slunečnicového lecitinu.

Pomocné látky: voda, rostlinný glycerin, <5% alkoholu (z brambor), vitamín E (tocofersolan a mix tocoferolů)

Obsahuje ořech. Tento produkt se vyrábí bez mléka, lepku, sóji, kukuřice, živočišných produktů, umělého barviva nebo aroma.

Použití

Začněte s 1 pumpičkou denně a postupně zvyšujte až na 3 pumpičky denně nebo podle pokynů lékaře. Nechejte pod jazykem 30 sekund před polknutím. Nejlépe užívat nalačno nejméně 10 minut před jídlem. Spotřebovat do 60 dnů od otevření.

Varování: Nepoužívejte během těhotenství. Před použitím jakéhokoli doplňku se poraďte se svým lékařem, zejména pokud kojíte, máte zdravotní problémy nebo užíváte léky. Pokud se objeví nežádoucí účinky, přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Uchovejte v chladu a suchu.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.