Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Biocidin® TS - ústní sprej 30ml

Neohodnoceno

Bolest v krku je běžné nepohodlí během zimní sezóny nebo pro ty, kteří jsou vystaveni alergenům nebo kteří profesionálně mluví nebo zpívají.

736 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5706
Biocidin® TS - ústní sprej 30ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Bolest v krku je běžné nepohodlí během zimní sezóny nebo pro ty, kteří jsou vystaveni alergenům nebo kteří profesionálně mluví nebo zpívají. Nosní / hltanová oblast je považována za jednu z nejdůležitějších oblastí, kterou je potřeba podporovat, aby se člověk v zimě cítil pohodlně. Někdy stačí vynikající šálek teplého čaje nebo kakaa! Biocidin® ústní sprej přináší veškerou účinnost Biocidin® v tekuté formě, a to přímo do krku pro uklidňující úlevu. Biocidin® je synergická kombinace bylina a léčivých rostlin, která cílí zejména na zažívací trakt a podporuje rovnováhu mikrobiomu. Tyto vybrané léčivé rostliny mají také použití v celém těle. Nezávislé laboratorní testování dospělo k závěru, že Biocidin® má široký rozsah, včetně adresování biofilmu. Biocidin je využíván jako fytoantibiotikum. Tato kombinace léčivých rostlin je k dispozici ve spreji a je vynikající při potížích v ústní dutině.

Složení

extrakt z borůvky černé (25 % anthokyaninů), noni (morinda barvířská) extrakt, ostropestřec mariánský, echinacea (extrakt z třapatky nachové a úzkolisté), vodilka kanadská, extrakt z shiitake, vrba bílá (kůra), česnek kuchyňský, extrakt z jader hroznového vína (min. 90 % polyfenolů), ořešák černý (skořápka a listy), maliník obecný, extrakt ze zemědýmu lékařského, hořec žlutý, tea trea olej, galbánum (ločidlo galbanové) olej, levandulový olej, oregánový olej

Pomocné látky: 60% alkohol (z brambor a/nebo třtiny), rostlinný glycerin

Obsahuje ořech. Tento produkt se vyrábí bez mléka, lepku, sóji, kukuřice, živočišných produktů, umělého barviva nebo aroma.

Použití

Stříkněte jednou až třikrát do zadní části krku (a polkněte) nebo dle doporučení odborníka.

Varování: Nepoužívejte během těhotenství. Před použitím jakéhokoli doplňku se poraďte se svým lékařem, zejména pokud kojíte, máte zdravotní problémy nebo užíváte léky. Pokud se objeví nežádoucí účinky, přestaňte používat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Uchovejte v chladu a suchu.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.