Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Dr. Mercola, Liposomal Vitamin C for Kids, 30 kapslí Non GMO, Soy Free, Gluten Free

Neohodnoceno

Dr. Mercola liposomální vitamin C využívá pokročilou liposomální technologii, která pomáhá transportovat molekuly vitaminu C přes střevní membránu a zvýšit tak potenciál biologické dostupnosti. Non GMO, Soy Free, Gluten Free

Položka byla vyprodána…
790 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00120
Dr. Mercola, Liposomal Vitamin C for Kids, 30 kapslí Non GMO, Soy Free, Gluten Free
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jak poskytuje liposomální vitamin C Dr. Mercola účinnější způsob, jak doplnit stravu o vitamín C než tradiční orální vitamin C:

Využitím fosfolipidů v našem vzorci pomáhají při tvorbě ochranných liposomů v žaludku a pomáhají snižovat potenciál gastrointestinálních potíží typicky spojených s tradičním orálním vitaminem C. 

Dr. Mercola liposomální vitamin C, dodávaný ve vysoce kvalitních, těsně uzavřených ochranných kapslích Licaps, je k dispozici v dávce 1 000 mg pro dospělé a náš liposomální vitamin C pro děti obsahuje malou 125mg tobolku pro děti od 4 let.

Každá láhev liposomálního vitaminu C pro děti kapsle 125 mg obsahuje 30 dávek
Na základě víry Dr. Mercoly v poskytování nejkvalitnějších produktů je tímto produktem GMO Free, Gluten Free a Soy Free.
Pokročilá liposomální technologie využívá fosfolipidy, které mohou pomoci transportovat molekuly vitaminu C přes střevní membránu pro lepší potenciál biologické dostupnosti. Liposomální vitamin C pro děti obsahuje stejně skvělý vzorec jako liposomální vitamin C Dr. Mercoly, ale je to menší dávka 125 mg v malé tobolce, která je ideální pro mladší děti.

Proč Dr. Mercola?

Společnost byla založena v roce 1997, zavázala se ke kvalitě a transparentnosti.

Jako průkopník v oblasti přírodního zdraví již více než 20 let DR. Společnost MERCOLA se zavázala pomáhat lidem převzít kontrolu nad svým zdravím prostřednictvím našeho bezplatného zpravodaje a webových stránek. Jsme nadšení pro formulaci produktů s využitím holistického přístupu pro optimální zdraví a wellness. Poskytujeme produkty prvotřídní kvality prostřednictvím inovativních vylepšení a technologií, které pomáhají vašemu tělu lépe absorbovat vše, co naše doplňky a potravinové produkty nabízejí. Slibujeme také čisté výrobky, které neobsahují škodlivé chemikálie a GMO. Naše tekuté kapsle jsou vyrobeny z tvrdých tobolek. Nikdy nepoužíváme měkké gely, protože mnohé jsou plné změkčovadel a jsou polopropustné, což umožňuje oxidaci olejů uvnitř. Kdykoli je to možné, používáme biodynamické a organické přísady, které neobsahují sóju a lepek. Dokonce i bavlněná vložka uvnitř naší skleněné doplňkové láhve je organická!

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.