Dr. Mercola, Liposomal Vitamin C for Kids, 30 kapslí Non GMO, Soy Free, Gluten Free

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Dr. Mercola liposomální vitamin C využívá pokročilou liposomální technologii, která pomáhá transportovat molekuly vitaminu C přes střevní membránu a zvýšit tak potenciál biologické dostupnosti. Non GMO, Soy Free, Gluten Free

Dostupnost Momentálně nedostupné
790 Kč
Kód produktu H00120
Značka Dr. Mercola
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
Položka byla vyprodána...
 

Jak poskytuje liposomální vitamin C Dr. Mercola účinnější způsob, jak doplnit stravu o vitamín C než tradiční orální vitamin C:

Využitím fosfolipidů v našem vzorci pomáhají při tvorbě ochranných liposomů v žaludku a pomáhají snižovat potenciál gastrointestinálních potíží typicky spojených s tradičním orálním vitaminem C. 

Dr. Mercola liposomální vitamin C, dodávaný ve vysoce kvalitních, těsně uzavřených ochranných kapslích Licaps, je k dispozici v dávce 1 000 mg pro dospělé a náš liposomální vitamin C pro děti obsahuje malou 125mg tobolku pro děti od 4 let.

Každá láhev liposomálního vitaminu C pro děti kapsle 125 mg obsahuje 30 dávek
Na základě víry Dr. Mercoly v poskytování nejkvalitnějších produktů je tímto produktem GMO Free, Gluten Free a Soy Free.
Pokročilá liposomální technologie využívá fosfolipidy, které mohou pomoci transportovat molekuly vitaminu C přes střevní membránu pro lepší potenciál biologické dostupnosti. Liposomální vitamin C pro děti obsahuje stejně skvělý vzorec jako liposomální vitamin C Dr. Mercoly, ale je to menší dávka 125 mg v malé tobolce, která je ideální pro mladší děti.

Proč Dr. Mercola?

Společnost byla založena v roce 1997, zavázala se ke kvalitě a transparentnosti.

Jako průkopník v oblasti přírodního zdraví již více než 20 let DR. Společnost MERCOLA se zavázala pomáhat lidem převzít kontrolu nad svým zdravím prostřednictvím našeho bezplatného zpravodaje a webových stránek. Jsme nadšení pro formulaci produktů s využitím holistického přístupu pro optimální zdraví a wellness. Poskytujeme produkty prvotřídní kvality prostřednictvím inovativních vylepšení a technologií, které pomáhají vašemu tělu lépe absorbovat vše, co naše doplňky a potravinové produkty nabízejí. Slibujeme také čisté výrobky, které neobsahují škodlivé chemikálie a GMO. Naše tekuté kapsle jsou vyrobeny z tvrdých tobolek. Nikdy nepoužíváme měkké gely, protože mnohé jsou plné změkčovadel a jsou polopropustné, což umožňuje oxidaci olejů uvnitř. Kdykoli je to možné, používáme biodynamické a organické přísady, které neobsahují sóju a lepek. Dokonce i bavlněná vložka uvnitř naší skleněné doplňkové láhve je organická!

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.