Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Dr. Mercola, Liposomalní CoQ10, 100 mg, 30 tobolek

Neohodnoceno

CoQ10 a jeho redukovaná aktivní forma, ubichinol, jsou vzácné antioxidanty rozpustné v tucích, které pomáhají chránit před poškozením buněk vedlejšími produkty volných radikálů v lipidových částech těla, včetně buněčných membrán. * Ochrana před poškozením buněk a mitochondrií pomáhá zajistit tělo přijímá energii potřebnou pro zdravou funkci vašeho srdce, mozku, svalů, ledvin a dalších tkání, které jsou náročné na palivo. 

690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00118
Dr. Mercola, Liposomalní CoQ10, 100 mg, 30 tobolek
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Většina vašich buněk obsahuje několik stovek mitochondrií nebo málo energetických továren, které dodávají většinu paliva a energie, které vaše tělo produkuje. Tato masivní výroba energie však produkuje vedlejší produkty, které mohou poškodit vaše buňky a mitochondriální DNA a zrychlit vaše tělo.

 Když vaše srdce, mozek a další orgány obdrží palivo, které potřebují pro správné fungování, pomůžete podpořit celkové zdraví a dlouhověkost vašeho těla. 

Zatímco mladší lidé mají tendenci používat CoQ10 v pohodě, doporučujeme osobám starším 30 let používat aktivní, snadno vstřebatelnou formu CoQ10, ubichinol.

Náš CoQ10 je formulován s liposomální technologií, díky níž se živiny potenciálně snadněji a rychleji dostanou do vašich buněk a dodají jim energii. Náš exkluzivní liposomální CoQ10 obsahuje fosfolipidy ze slunečnicového lecitinu, které pomáhají vstřebávat. Provedli jsme studii, která ukázala, že tyto fosfolipidy ve směsi s vodou pomáhají vytvářet liposomy. Tyto liposomy mohou pomoci CoQ10 získat vstup přes střevní membránu do cílových orgánů a buněk. *

S touto pokročilou liposomální technologií se nemusíte spoléhat na to, že váš trávicí systém rozloží CoQ10 na vstřebatelné fragmenty, jak to musí být u jiných CoQ10, které jsou dnes na trhu.

Náš liposomální CoQ10 je vysoce vstřebatelný vzorec bez umělých nebo bioinženýrských přísad, které vám mohou pomoci:

Zvyšte svou energii a výdrž *

Chraňte své mitochondrie před volnými radikály a oxidačním útokem *

Podpora zdraví vašeho mozku a kardiovaskulárního systému *

Snižte běžné známky stárnutí *

Zvyšte podporu svého imunitního a nervového systému *

Liposomal CoQ10 je dodáván zabalený v tvrdých tobolkách místo měkkých gelů propustných pro vzduch, které pomáhají chránit obsah před oxidací.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 30
  Amount Per Serving % Daily Value
CoQ10 (Ubiquinone) 100 mg *
*Daily Value not established.