Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

HUMICIN® PURE 60 KAPSLÍ

Neohodnoceno

Humicin® PURE je doplňkem stravy obsahujícím pouze přírodní huminovou a fulvovou kyselinu. Biologicky aktivní a vysoce cenné huminové  a fulvové kyseliny patří do organických makromolekul s dlouhým molekulárním řetězcem se speciálními vlastnostmi. 

Položka byla vyprodána…
699 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00305
HUMICIN® PURE 60 KAPSLÍ
Neohodnoceno
humicin
Novinka

Detailní popis produktu

Humicin je vyráběný v Maďarsku z lokálních zdrojů. Obsahuje přírodní kyselinu huminovou a fulvovou. Neobsahuje žádná aditiva jako jsou sladidla, stabilizátory, barviva nebo konzervační činidla. Huminové látky vznikají za pomoci rozkladu biomasy rostlinného původu během humifikace rostlin a obsahují nejméně 70 minerálů. 

Přírodní huminová kyselina je imunitu posilující, protizánětlivý a vynikající antioxidant. Obnovuje a dodává energii na buněčné úrovni. Pomáhá odstraňovat těžké kovy z těla, účinně detoxikuje .

PŮVOD SUROVINY

Světoznámá značka Humicin® je zárukou kvality.

Produktová řada Humicin má 26 MEZINÁRODNÍCH OCENĚNÍ.

Produkty Humicin® jsou  testované laboratoří WESSLING Environment, Food Safety, Health and Quality Laboratory.

Huminový materiál nacházející se v Maďarsku patří k nejkvalitnějším a nejčistším huminovým materiálům na světě. Jedná se o rašelinová pole nacházející se 6 metrů pod zemským povrchem a jeho stáří se odhaduje na 10 - 30 000 let, čímž je naprostým světovým unikátem. Díky tomu, že pole bylo izolováno od znečištění za poslední půlstoletí, zůstalo neuvěřitelně čisté. Na rozdíl od jiných rašelinných polí na světě neobsahuje lokalita v Maďarsku žádné povrchové kontaminace, jako jsou průmyslové nečistoty a hnojiva, a tím pádem má velmi vysoký obsah huminové kyseliny. Aktivní složka produktu HUMICIN® pochází právě z rašeliny s  vynikajícími vlastnostmi. Kyselina huminová se extrahuje z rašeliny velmi šetrnou extrakční technologií.

 

ÚČINKY

Při perorálním podávání hrají huminové kyseliny klíčovou roli zejména v prevenci metabolických problémů a odstraňování gastrointestinálních obtíží, ale lze je využít i pro celkovou detoxikaci (odstranění těžkých kovů) i proti bakteriálním či virovým infekcím. Ukázalo se také, že jsou velmi užitečné při léčbě anémie (chudokrevnosti), stimulaci imunitního systému těla a detoxikaci jater.

 Od začátku devadesátých let probíhal v Maďarsku výzkum fyziologických účinků huminových kyselin. Ty potvrdily a doplnily výsledky zjištěné v mezinárodní literatuře. Zejména v případě „módních“ onemocnění, jako jsou alergie, infekce Candida, zátěž těžkými kovy, bylo dosaženo vynikajících výsledků.

Blahodárné účinky kyseliny huminové a fulvové:

 • posílení imunitního systému, imunostimulační účinek
 • antialergický účinek
 • antibakteriální, antivirový účinek ("přírodní antibiotikum")
 • regenerace jater
 • protizánětlivý účinek
 • přirozená ochrana pokožky před UV zářením
 • při revmatických bolestech, vede ke zlepšení při zánětlivých onemocněních kloubů
 • denní suplementace má energizující účinek zabraňující nemocem
 • huminové kyseliny uvolňují do těla prostřednictvím své kovové vazby mikroelementy v organické formě (železo, selen, chrom, zinek, měď), které zlepšují vstřebatelnost a využití.
 • eliminace těžkých kovů, které jsou nahromaděné v těle (např. rtuť, kadmium, kobalt, olovo)
 • mají silný detoxikační účinek

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

 •  v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

SLOŽENÍ

Uhlohydráty 0,3 g

Kyselina fulvová 150 mg

Kyselina huminová 100 mg

 • BEZ LEPKU
 • BEZ SÓJI
 • BEZ CUKRU
 • NEOBSAHUJE ŽÁDNÁ UMĚLÁ BARVIVA, AROMATA A KONZERVAČNÍ LÁTKY

 

DÁVKOVÁNÍ

Pro dospělé: 2 kapsle denně

Obsah účinné látky: 250 mg kyseliny huminové a fulvoové / 2 kapsle (denní dávka)

Kapsle by měly být konzumovány se šťávou, minerální vodou, nikoli s vodou z vodovodu obsahující chlor.

 Pro dosažení co nejlepších účinků, výrobce doporučuje užívání tohoto doplňku po dobu 3 měsíců.

 

BALENÍ

60 kapslí

 


UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí!

Neužívejte kapsle Humicin® s jinými minerály, vitamíny a přípravky se stopovými prvky. Dodržujte aspoň 2 hodinový rozestup.

Berete-li jakékoli léky, poraďte se s Vaším lékařem.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.