Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Nutramin Gland Adrenal - nadledvinky 200 mg nervová soustava 60 kapslí

Neohodnoceno

Gland Adrenal od Nutramin obsahuje 200 mg nadledvinek v denní dávce dvou kapslí. Žlázy jsou koncentráty čerstvé orgánové tkáně, v tomto případě hovězí. Žlázy doplňují zdravou výživu. V minulosti bylo zvykem jíst maso z orgánů zcela běžné. V dnešní době téměř vnitřnosti nejíme. Konzumace orgánů se také někdy nedoporučuje kvůli hromadění toxinů v životním prostředí.

Položka byla vyprodána…
930 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00195
Nutramin Gland Adrenal - nadledvinky 200 mg nervová soustava 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Žlázy používané Nutraminem zaručeně neobsahují viry, BSE, syntetické hormony, pesticidy, antibiotika a anorganické urychlovače růstu. Použité žlázy nebo novorozenecké tkáně nejsou vystaveny škodlivým vlivům, jako jsou chemikálie. Tkáně jsou v aktivní růstové fázi a obsahují růstové faktory. Doplněk stravy Gland Adrenal je tedy zaručeně bezpečný při užívání a neobsahuje žádné toxiny a infekční částice nebo organismy.

Benefity:

Adrenální koncentrát
Bezpečné použití; neobsahuje toxiny a alergeny
Bez virů, BSE, syntetických hormonů, pesticidů, antibiotik a anorganických urychlovačů růstu

Gland Adrenal od Nutramin lze dobře kombinovat s dalšími produkty od Nutramin, jako je Adreno Balance a Adrenocare 2.0 pro extra silnou podporu. Adreno Balance obsahuje Rhodiola rosea, bylinu, která přispívá k normální odolnosti vůči stresu, tvrzení, které čeká na schválení Evropskou komisí. Adrenocare 2.0 je rostlinný přípravek s různými složkami podporujícími nervový systém, jako je zinek, jód, železo a vitamíny B1, B3 a B6 a vitamín C.

Denní dávka Nutramin Gland Adrenal je jedna kapsle dvakrát denně.

O Nutraminu

Nutramin vznikl v 80. letech 20. století z úspěšné naturopatické kliniky v Amsterdamu, kterou založil profesor Henk Oswald. Neustálá poptávka po zdravotnických produktech z této kliniky vedla k vývoji vlastní produktové řady pod názvem Nutramin. Když byla klinika v roce 1996 uzavřena, loajální zákaznická základna Nutramin nadále existovala jako přední značka mezi přírodními lékaři a zdravotníky. V této fázi, ve které značce dominoval obchod s (americkými) doplňky, převzal značku současný majitel Mischa Strijder.

SLOŽENÍ 

200 mg hověží nadledvinek 

Kapsle NEobsahují žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

Balení obsahuje 60 kapslí.

POUŽITÍ 

Užívejte jednu kapsli s jídlem nebo dle doporučení odborníka.  

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Spotřebovat do: viz datum uvedené na oba