Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS ŽLUČNÍK se ŽLUČÍ A JÁTRY V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince.

Tradiční národy, indiáni a raní léčitelé předků věřili, že konzumace orgánů ze zdravého zvířete posílí a podpoří zdraví příslušného orgánu jednotlivce. Například tradičním způsobem léčby člověka se slabým srdcem bylo nakrmit člověka srdcem zdravého zvířete. Podobně se věřilo, že pojídání ledvin zdravého zvířete vyživuje močové neduhy, zvyšuje vitalitu a podporuje celkové zdraví ledvin... Slinivka břišní byla krmena lidem s trávicími a endokrinními problémy... slezina byla krmena lidem s imunitním a krevním deficitem. ..1 žlučník, žluč a játra poskytly koncentrované množství stavebních bloků specifických pro žlučník, žluči a jater, které podporují náš žlučový trakt (žlučník, játra, žlučovody) a v současné době chybí v moderní stravě.

Dr. Royal Lee a další raní průkopníci výživy věřili, že degenerativní procesy konkrétního orgánu/žlázy lze zvrátit požitím odpovídajících surovin specifických pro daný orgán/žlázu...5 že žlučník a jaterní žlázová tkáň poskytuje žlučník a játra specifické stavební bloky žláz pro výživu, podporu a přestavbu vlastního žlučníku a jater.*

 

 

 

Položka byla vyprodána…
2 530 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00165
ANCESTRAL SUPPLEMENTS ŽLUČNÍK se ŽLUČÍ A JÁTRY V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince. Postupem času však ubývá lidí, kteří je jedí a mají rádi. Naopak přibývá lidí, kteří by je jíst chtějí, ale výrazná chuť nebo struktura jim to nedovoluje. Pro tyto lidi jsou právě určeny produkty. Obsahuji mrazem sušené játra, slezinu, srdce, slinivku a ledviny z grass-fed neboli volně pasoucího se dobytku na Novém Zélandu.

Zdravé stavební kameny žlučníku... Proteiny, peptidy, enzymy a kofaktory specifické pro žlučník
Molecular Biodirectors — DNA Blueprints k vybudování a opravě zdravé tkáně
Žlučové kyseliny, dobrý cholesterol, fosfolipidy, anorganické soli a stopové minerály
Antioxidanty získané ze žluči: Bilirubin, glutathion, vitamín E a melatonin7
Methylační suroviny (folát, cholin, B12, donory methylu)

ŽLUČNÍK PODPOROVANÝ GRASS-FED ŽLUČNÍKEM (SE ŽLUČÍ A JÁTRY) PODPORUJE...
Optimální zdraví žlučníku 
Optimální zdraví jater a žlučovodů 
Zdravý tok žluči *
Zažívací potíže, netěsné střevo, stavy související se střevem *
Absorpce vitamínů A, D, E a K rozpustných v tucích
POZNÁMKA: Stejně jako mnoho meziorgánových sítí je spojení střevo-žlučník obousměrnou ulicí... netěsné střevo a mikroby vstupující do krve mohou vést k onemocnění žlučníku a zálohování žluči. Ale nedostatek žluči vstupující do střeva může sám o sobě způsobit prosakování střev a změnu střevních bakterií.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ (2 KAPSLE K JÍDLU)
Náš Grass Fed Gallbladder (w/ Ox Bile & Liver) je kompletní potravinový doplněk stravy, který poskytuje 100% čistý hovězí žlučník s volskou žlučí a játry. Doporučené použití tohoto doplňku je užívat 2 kapsle k hlavnímu jídlu (i když se technicky jedná o jídlo) nebo podle pokynů zdravotnického pracovníka – pro další podporu lze dávku zdvojnásobit.

MOŽNÁ DETOXICKÁ REAKCE
Většina zákazníků toleruje naše doplňky bez problémů; přibližně u 5 až 10 % zákazníků (obvykle s autoimunitním onemocněním) však může dojít k detoxikační reakci se zavedením jater. Detoxikační reakce mají mnoho různých názvů, včetně léčebných reakcí, léčebných krizí, očistných reakcí (nebo) Herxheimerových reakcí s charakteristickými příznaky nevolnosti, bolesti hlavy, letargie, závratí a dalších příznaků podobných chřipce. V tomto případě jsou detoxikační reakce obecně známkou toho, že detoxikační cesty v těle jsou opět online... buňky mají najednou příležitost uvolnit ještě větší než normální množství uložených toxinů, metabolických odpadů, patogenů a nežádoucího materiálu.

Detoxikační reakce se pravděpodobněji objeví, když začnete s plnou doporučenou velikostí porce 2 kapslí na jídlo. Pokud víte, že jste citliví na doplňky stravy a/nebo máte autoimunitní onemocnění, možná budete chtít začít pomalu s přidáváním tohoto produktu do vašeho současného režimu. Snášenlivost lze výrazně zlepšit tím, že začnete s pouhou 1 (nebo) 2 kapslemi denně a zvýšíte pouze o 1 kapsli každých pár dní – tato metoda může trvat celé dva týdny, než se dosáhne požadované velikosti porce 2 kapslí na jídlo (6 kapslí ) denně.

Zákazníkům, kteří jsou vysoce citliví na doplňky stravy a/nebo mají autoimunitní a/nebo metylační SNP, navrhuji, abyste „hráli na jistotu“ zavedením pouze jedné nové kapsle týdně. Jinými slovy, pouze 1 kapsle během 1. týdne... 2 kapsle během 2. týdne... 3 kapsle během 3. týdne a tak dále... ano, dosažení doporučených dávek bude nějakou dobu trvat, ale to značně pomáhá zajistit snášenlivost této hluboké výživy, aby měla šanci konat dobro (všechny ty benefity pro zdraví střev a trávení).

OBNOVENÍ ŽLUČNÍKU 
Jezte jako naši raní předkové – myslete na hlavní příčinu. Mnoho lidí řeší problémy se žlučníkem jednoduše tím, že jedí ketogenní / paleo / primální stravu... 
Odstraňte zánětlivá jídla –  lepek... zpracované potraviny a cukry... to může podstatně zlepšit zdraví žlučníku a tok žluči.
Podpora toku žluči - Žlázy žlučových cest (jako naše!) mají dlouhou historii podpory tohoto systému... Hořčiny jako kurkumin, pampeliška, ostropestřec mariánský a zázvor jsou také dobře známé pro svou schopnost stimulovat tok žluči.
Rozpusťte žlučové kameny – použijte kořen řepy, taurin, fosfatidylcholin, citron, mátu peprnou a vitamín C ke snížení dopadu žlučových kamenů nebo je dokonce rozpusťte.
Spánek jako naši raní předkové – v hierarchii zdraví spánek převyšuje téměř vše ostatní.
Pohybujte se jako naši raní předkové – Začněte více chodit... 20 – 30 minut ráno, 20 – 30 minut po obědě, 20 – 30 minut po večeři.

VYROBENO V USA: ANCESTRAL SUPPLEMENTS, LLC

* PROHLÁŠENÍ FDA: Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.