Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Prenatal Essentials Vitamíny 60 kapslí

Neohodnoceno

Obsahuje biologicky dostupný, nemethylovaný folát ve formě kyseliny folinové, což je forma, která optimálně podporuje metylační procesy v těle. Folát přispívá k tvorbě placenty a růstu nenarozeného dítěte během těhotenství. Vitamin B12 byl také přidán ve formách, které mohou být tělem přeměněny na methylkobalamin. Byl přidán jak prekurzor vitaminu A, beta-karoten, tak biologicky dostupná forma retinol palmitátu. Vitamin A je dobrý pro zrak, kůži, dásně, vlasy a imunitní systém. Přidaná aktivní forma vitaminu B6, p-5-p, pomáhá regulovat aktivitu hormonů v těle a podporuje imunitní a nervový systém. Lutein a zeaxanthin mohou mít v těle antioxidační účinek a existují náznaky, že podporují stav očí*3.

890 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00349
Prenatal Essentials Vitamíny 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Esenciální živiny
Tato nová receptura od Seeking Health obsahuje biologicky dostupný, nemethylovaný folát ve formě kyseliny folinové, což je forma, která optimálně podporuje metylační procesy v těle. Folát přispívá k tvorbě placenty a růstu nenarozeného dítěte během těhotenství. Vitamin B12 byl také přidán ve formách, které mohou být tělem přeměněny na methylkobalamin. Byl přidán jak prekurzor vitaminu A, beta-karoten, tak biologicky dostupná forma retinol palmitátu. Vitamin A je dobrý pro zrak, kůži, dásně, vlasy a imunitní systém. Přidaná aktivní forma vitaminu B6, p-5-p, pomáhá regulovat aktivitu hormonů v těle a podporuje imunitní a nervový systém. Lutein a zeaxanthin mohou mít v těle antioxidační účinek a existují náznaky, že podporují stav očí*3.

Prenatal Essentials Methyl Free je kompaktní, ale výkonný multivitamin, který neobsahuje metylované živiny, zejména pro ty, kteří jsou na ně citliví. Jste citliví na metylované formy živin, ale slyšeli jste, že metylované formy vitaminu B12 a folátu jsou v těhotenství důležité? Navíc jste zahlceni všemi složkami prenatálních multivitaminů a chcete se zaměřit na živiny, které jsou pro vaše těhotenství skutečně nezbytné? Pak je toto nové prenatální vitamíny od Seeking Health právě pro vás!

BENEFITY


Kompaktní, vysoce účinný prenatální multivitamin bez živných methylových forem, s nezbytnými živinami pro prenatální období
Vytvořeno lékaři a na základě dlouholetého výzkumu
Folát přispívá k tvorbě placenty, růstu tkání a růstu nenarozeného dítěte během těhotenství
Vitamin A je dobrý pro zrak, kůži, dásně, vlasy a imunitní systém
Vitamin B6 pomáhá regulovat aktivitu hormonů v těle a podporuje imunitní a nervový systém
Lutein a zeaxanthin mohou mít v těle antioxidační účinek a existují důkazy, že podporují zdraví očí*3
Bez metylu, bez nejběžnějších alergenů, bez umělých barviv a příchutí a bez železa
Vhodné pro vegetariány
Důležitá podpora během těhotenství
Prenatální - Esenciální živiny - Methyl Free je synergický, prenatální multivitamin, který podporuje tělo během tohoto zvláštního období, kdy se v těle rozvíjí nový život. Multivitamin je formulován lékaři a je založen na dlouholetém výzkumu. Receptura obsahuje chelátové formy minerálů a záměrně nebylo přidáno železo, protože konkuruje vstřebávání vápníku v těle. Základní živiny folát, vitamíny A, B6, B12, lutein, zeaxanthin a chelátové formy vápníku, hořčíku a draslíku dělají z tohoto multivitaminu perfektní podporu pro vaše těhotenství!

*1 Vápník, folát, hořčík, zinek, vitamíny A, B12 a D jsou dobré pro proces dělení buněk

*2 Folát přispívá k růstu tkání během těhotenství

*3 Zdravotní tvrzení čekající na evropské schválení

Obsah 60 kapslí
Uživatelské pokyny
Užívejte dvě kapsle denně s jídlem nebo užívejte podle pokynů lékaře. Neužívejte do 5 hodin před spaním, protože to může narušit spánek. Možností je také užívat 1 kapsli se snídaní a 1 kapsli s obědem pro konzistentnější výživu po celý den.

Norma EU*RDA = doporučená denní dávka
Další ingredience
Vegetariánská kapsle (hypromelóza a voda), mikrokrystalická celulóza, askorbylpalmitát a