Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Smidge™ (dříve GutPro Infant) Infant probiotika 15g

Neohodnoceno

Sypká probiotika Smidge™ Infant jsou alternativou k probiotikům GutPro Powder vytvořena na míru těm nejcitlivějším osobám - zejména malým dětem. Probiotika obsahují o jeden kmen méně, a bifidobakterie infantis tvoří 50 % obsahu a jsou méně potentní. Jsou vhodná od narození až po batolecí věk. I citlivým dospelým budou více vyhovovat.

Položka byla vyprodána…
2 345 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5564
Smidge™ (dříve GutPro Infant) Infant probiotika 15g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Stejně jako probiotika GutPro Powder neobsahují ani Smidge™ Infant žádné přísady - pouze čistý probiotický prášek. 

K balení je přiložena dávkovací odměrka a není nutné dokupovat set lžiček.

SLOŽENÍ 

Kmeny bakterií: Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus salivarius.

Bez dalších přídatných látek! Prášek Smidge™ NEobsahuje žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 odměrná lžička (přiložena) obsahuje 1,45 a více miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Počet doporučených dávek v balení: 750 dávek 

POUŽITÍ 

Dětem podávejte jedenkrát denně spolu s jídlem nebo dle doporučení odborníka 1 odměrnou lžičku (přiložena). Začněte s menším množstvím a postupně navyšujte. Více naleznete v přiloženém návodu.

Skladování: Uchovávejte v lednici s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

DOPRAVA

Probiotika obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Skleněná láhvička je vakuově uzavřena. Do obalu se tedy nemůže dostat vlhkost, která probiotika může znovu oživit a tak jsou NEOTEVŘENÁ stabilní při pokojové teplotě. Výrobce deklaruje, že po dobu převozu nedojde ke snížení účinosti probiotik. 

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.