Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Smidge™ Sensitive (dříve GutPro Powder) probiotika 20g

Neohodnoceno

Čisté složení a potence probiotik Smidge Sensitive dělá tento probiotický prášek jeden z nejkvalitnějších na trhu probiotik. Většina si dnes uvědomuje, že probiotika pomáhají našemu trávení a tělu obecně, ale bohužel málokdo si neuvědomuje, kolik přísad v běžně dostupných probiotických doplňků je a jak mohou tyto přísady naopak trávení zhoršovat.

Položka byla vyprodána…
2 920 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5565
Smidge™ Sensitive (dříve GutPro Powder) probiotika 20g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Společnost Organic3 vytvořila doplněk Smidge Sensitive právě tak, aby byl bez příměsí a bez určitých sporných kmenů bakterií. Tím vytvořila probiotika vhodná pro lidi s citlivým zažívacím ústrojím.

 K správnému dávkování se používá dávkovací odměrka, která je přiložena.

SLOŽENÍ SMIDGE SENSITIVE PROBIOTIK

Kmeny bakterií: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasse.

Bez dalších přídatných látek! Prášek Smidge™ NEobsahuje žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 odměrka obsahuje 3 a více miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Počet dávek v balení: 1 000 dávek.

POUŽITÍ

Začněte užívat jednu odměrku jedenkrát denně spolu s jídlem nebo dle doporučení odborníka a postupně přidávejte dle tolerance. 

Skladování: Uchovávejte v lednici s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravyUchovávejte mimo dosah dětí!

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.