Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Custom Probiotics jogurtový startér 25g

Neohodnoceno

Jogurtový startér osahující tři kmeny bakterií je vynikajícím pomocníkem při tvorbě jogurtu. Tato jogurtová kultura je bezmléčná, je tedy vhodná i pro tvorbu rostlinných jogurtů nebo při alergií/intoleranci pouze na určitý druh živočišného mléka. Tento startér tvoří chuťově vynikající klasický jogurt. 

Položka byla vyprodána…
1 650 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00142
Custom Probiotics jogurtový startér 25g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ 

Kmeny bakterií: L. Acidophilus, S. Thermophilus a L. Bulgaricus

Podrobnosti o vybraných kmenech můžete nalézt na stránkách výrobce www.customprobiotics.com

Bez dalších přídatných látek! Prášek Custom Probiotics NEobsahuje žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 odměrka obsahuje 120 miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

POUŽITÍ

Rozmíchejte polovinu odměrky v 2 až 4 litrech teplého mléka (38°C) a poté nechte fermentovat při teplotě 36°- 40°C devět hodin nebo déle. Po dokončení fermentace uložte do lednice alespoň na 12h.

Balení obsahuje 62 dávek (0,4g / polovina odměrky) startéru - na 2 až 4 litry mléka. Tzn, že například pro tvoření jogurtu z jednoho litru mléka stačí necelá čtvrtka až čtvrtka odměrky a tedy cca 120 případně více dávek. Přesné množství startéru na množství mléka je potřeba vysledovat a liší se v závislosti na kvalitě a typu mléka. 

Skladování: Uchovávejte v mrazáku s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti, pokud je obsažen. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravyUchovávejte mimo dosah dětí!