Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli MATEJ BUBLINKA - PŘÍRODNÍ DĚTSKÝ OLEJ PO KOUPÁNÍ 85 ML

Neohodnoceno

Matěj Bublinka - Přírodní dětský olej po koupání je výborný na citlivou dětskou pokožku, kterou hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími vlivy.Přírodní dětský olej po koupání je vyroben pouze z nejkvalitnějších surovin bez použití jakýchkoliv aditiv nebo konzervantů. Výborný na citlivou dětskou pokožku, kterou hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími vlivy.

Položka byla vyprodána…
249 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00175
Ťuli a Ťuli MATEJ BUBLINKA - PŘÍRODNÍ DĚTSKÝ OLEJ PO KOUPÁNÍ 85 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Kokosový olej díky svému unikátnímu složení pokožku výborně hydratuje, zklidňuje, podporuje její přirozenou pružnost a má významné antibakteriální vlastnosti. Kokosový olej je speciálně dovážený ze Srí Lanky, je certifikován jako organický a je lisovaný při teplotách pod 45 ° C.

Olivový olej pomáhá hydratovat citlivou dětskou pokožku, která se vysušuje v důsledku počasí a jiných vnějších vlivů. Vitamin E napomáhá udržovat zdravou elasticitu pokožky. Antioxidanty a protizánětlivé látky účinně působí na ničení volných radikálů uvnitř dětské pokožky a snižují její možný zánět. Tím dokáží eliminovat tvorbu vyrážek a jiných kožních podráždění, které mohou vznikat v důsledku podráždění pokožky plenkami nebo oblečením. Extra panenský olivový olej použitý při výrobě dětského oleje po koupání je z oblasti Chania na Krétě. Olivy na výrobu oleje jsou sklízeny ručně a lisované za studena bezprostředně po sklizni. Takto získaný olivový olej obsahuje vitaminy A, C, D, E, K, nenasycené mastné kyseliny, esenciální mastné kyseliny, minerály, polyfenoly a další zdraví a pokožce prospěšné látky.

Kakaové máslo přirozeně ochraňuje citlivou dětskou pokožku před vysušováním a loupáním. Obsahuje polyfenoly, které svými antioxidačními vlastnostmi podporují imunitní systém a zmírňují zánětlivé procesy. Semena, která se používají na výrobu certifikovaného organického kakaového másla, se pěstují v peruánské Amazonce, v duchovním domě kakaa. Jsou to 100% organická syrová kakaová semena odrůdy Criollo. Kakaové máslo nebylo rafinované ani dezodorizované, což znamená, že si ponechalo svou přirozenou úžasnou vůni.

Přírodní dětský olej po koupání je certifikován pro použití pro děti od narození nezávislou zkušební laboratoří Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

 


Způsob použití

 

Aby olej mohl plnit svou funkci, je třeba nanášet jej na navlhčenou pokožku (platí to pro jakýkoliv olej). Je to důležité proto, aby se pokožka nevysušovala. Každý olej má tu vlastnost, že na povrchu kůže vytváří ochranný film, přes který nepropouští vlhkost dovnitř do pokožky a naopak, vlhkost z vnitřní strany pokožky neuniká ven. Proto když olejíček naneseme na vlhkou pokožku, zůstane zdravá a hydratovaná. Tímto způsobem olejíček reguluje rovnováhu vlhkosti. V ideálním případě se může nanášet přímo po sprše, protože tehdy se absorbuje maximálně.

 


Složení

Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Organický (BIO) Extra panenský olivový olej, Organické (BIO) kakaové máslo.