Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli Přírodní dětský olej na zadeček

Neohodnoceno

Matěj Bublinka - Přírodní dětský olej na zadeček je navržen pro citlivou dětskou pokožku. Tento jemný dětský olejíček výborně hydratuje, zvláčňuje a zklidňuje podrážděnou dětskou pokožku.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00020
Ťuli a Ťuli Přírodní dětský olej na zadeček
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Přírodní dětský olej na zadeček je navržen pro citlivou dětskou pokožku. Olej je vyroben z nejkvalitnějšího organického (BIO) extra panenského za studena lisovaného kokosového oleje a organického (BIO) kakaového másla. Kromě kokosového oleje a kakaového másla neobsahuje žádná další aditiva ani konzervační látky.

Kokosový olej díky svému unikátnímu složení pokožku výborně hydratuje, zklidňuje, podporuje její přirozenou pružnost a má významné antibakteriální vlastnosti. Kokosový olej je speciálně dovážený ze Srí Lanky, je certifikován jako organický a je lisovaný při teplotách pod 45 °C.

Kakaové máslo přirozeně ochraňuje citlivou dětskou pokožku před vysušováním a loupáním. Obsahuje polyfenoly, které svými antioxidačními vlastnostmi podporují imunitní systém a zmírňují zánětlivé procesy. Semena, která se používají na výrobu certifikovaného organického kakaového másla, se pěstují v peruánské Amazonce, v duchovním domě kakaa. Jsou to 100% organická syrová kakaová semena odrůdy Criollo. Kakaové máslo nebylo rafinované ani dezodorizované, což znamená, že si ponechalo svou přirozenou úžasnou vůni.

Matěj Bublinka - Přírodní dětský olej na zadeček je certifikován pro použití pro děti od narození nezávislou zkušební laboratoří Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Způsob použití: Aby olej mohl plnit svou funkci, je třeba nanášet jej na navlhčenou pokožku (platí to pro jakýkoliv olej). Je to důležité proto, aby se pokožka nevysušovala. Každý olej má tu vlastnost, že na povrchu kůže vytváří ochranný film, přes který nepropouští vlhkost dovnitř do pokožky a naopak, vlhkost z vnitřní strany pokožky neuniká ven. Proto když olejíček naneseme na vlhkou pokožku, zůstane zdravá a hydratovaná. Tímto způsobem olejíček reguluje rovnováhu vlhkosti. V ideálním případě se může nanášet přímo po sprše, protože tehdy se absorbuje maximálně.

Složení: Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Organické (BIO) kakaové máslo.