Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli Přírodní balzám na rty bylinková zahrada

Neohodnoceno

Přírodní balzám na rty bylinková zahrada, který rty nejen zvláční a hydratuje, ale dokáže urychlit hojení ran, poradit si s bakteriemi či oparem, které na ně číhají, a hlavně obohatit jejich strukturu o vitamíny a minerály. Balzám na rty ze 100% přírodních složek ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy. Vyrobený s kapkou levandule a máty peprné.

125 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00016
Ťuli a Ťuli Přírodní balzám na rty bylinková zahrada
Neohodnoceno
prirodny balzam pery bylinkova zahrada
Tip

Detailní popis produktu

Hlavní složkou balzámu je organický (BIO) vysoce kvalitní panenský mandlový olej bohatý na vitamíny A, E, B a D. Obsahuje minerály draslík, hořčík a vápník, sestává z množství olejů, které mají pozitivní účinek na pokožku. Kyselina olejová, která tvoří 86% mandlového oleje, proniká hluboko do pokožky a vytváří pocit jemné kůže. Kyselina linolová zvlhčuje pokožku a chrání ji před UV zářením.

Další složkou přírodního balzámu na rty je BIO včelí vosk, který se již od nepaměti používal k léčbě kožních onemocnění. Jeho antibakteriální a protizánětlivé účinky spolu s množstvím vitamínu A působí na pokožku regenerativně, ozdravně, podněcuje produkci nových kožních buněk a udržuje kůži mladou a pružnou. Včelí vosk je propustný pro vzduch, nezakrývá póry a má schopnost absorbovat molekuly vody ze vzduchu. Pokožka může dýchat a zůstává hydratovaná100% přírodní silice levandule a 100% přírodní silice máta peprná patří mezi to nejlepší, co můžete na Vaše rty použít. Nejenže mají příjemnou vůni, ale také udržují Vaše rty krásné, plné a hydratované.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Způsob použití

Balzám naneste čistým prstem na horní i dolní ret. Aplikaci opakujte podle potřeb kdykoliv během dne.

Složení

Organický (BIO) panenský mandlový olej lisovaný za studena, BIO včelí vosk, 100% přírodní esenciální olej levandule, 100% přírodní silice máta peprná.