Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli Přírodní balzám na rty mandle - skořice

Neohodnoceno

Přírodní balzám na rty mandle - skořice, který rty nejen zvláční a hydratuje, ale dokáže urychlit hojení ran, poradit si s bakteriemi či oparem, které na ně číhají, a hlavně obohatit jejich strukturu o vitamíny a minerály.

125 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00018
Ťuli a Ťuli Přírodní balzám na rty mandle - skořice
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Balzám na rty ze 100% přírodních složek ošetřuje a zároveň chrání jemnou pokožku rtů před vnějšími vlivy.Hlavní složkou balzámu je organický (BIO) vysoce kvalitní panenský mandlový olej bohatý navitamíny A, E, B a D. Obsahuje minerály draslík, hořčík a vápník, sestává z množství olejů, které mají pozitivní účinek na pokožku. Kyselina olejová, která tvoří 86% mandlového oleje, proniká hluboko do pokožky a vytváří pocit jemné kůže. Kyselina linolová zvlhčuje pokožku a chrání ji před UV zářením.

Další složkou přírodního balzámu na rty je BIO včelí vosk, který se již od nepaměti používal k léčbě kožních onemocnění. Jeho antibakteriální a protizánětlivé účinky spolu s množstvím vitamínu A působí na pokožku regenerativně, ozdravně, podněcuje produkci nových kožních buněk a udržujekůži mladou a pružnou. Včelí vosk je propustný pro vzduch, nezakrývá póry a má schopnost absorbovat molekuly vody ze vzduchu. Pokožka může dýchat a zůstává hydratovaná.

Balzám vás pohladí láskyplnou zimní vánoční náladou díky obsahu přírodní silice skořice.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Způsob použití

Balzám naneste na horní i dolní ret. Aplikaci opakujte podle potřeb kdykoliv během dne.

Složení

Organický (BIO) panenský mandlový olej lisovaný za studena, BIO včelí vosk, 100% přírodní silice skořice.