Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Viridian MILK THISTLE, OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ, 90 KAPSLÍ

Neohodnoceno

Vysoce kvalitní extrakt (kategorie Kosher), s obsahem volného prášku v kvalitních kapslích rostlinného původu. Vhodné pro vegany. Obsahuje vysoký obsah aktivní složky silymarin jako součást očistné kúry. Podpora správné funkce a regenerace jater, preventivně před ztučněním jater, zlepšení funkce žlučníku, proti vytváření žlučových kamenů.

590 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00170
Viridian MILK THISTLE, OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ, 90 KAPSLÍ
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Doporučujeme

Milk Thistle – Ostropestřec Mariánský s vysokým obsahem aktivní složky silymarin.

Zaměření:

  • Játra
  • Detoxikaci
  • Regeneraci

Jeho hlavní složka, silymarin, byl velmi podrobně zkoumán a vyšlo najevo, že jde v souvislosti s ochranou a stavem jater jde o jednu z nejúčinějších známých látek. Mimo to je užíván také při žlučových kamenech a při lupénce.

Balení: 90 kapslí (46,5 g)

Doporučené dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení vašeho lékaře, zapijte dostatečně vodou. Balení obsahuje 90 dávek.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, pokud lékař neurčí jinak. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Složení:

 Počet dávek v balení: 90

 1 kapsle

 Ostropestřec mariánský (Sylbium marianum)

 standardizovaný extrakt ze semen (80 % Silymarin)

 175 mg

 Ostropestřec mariánský (Sylbium marianum) prášek ze semínek

 172 mg

 Obal kapsle hydroxypropyl methyl celulóza

 (na bázi vojtěšky 40  mg, spiruliny 5 mg, borůvky 50 mg)

 100 mg