Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

VIRIDIAN VIRIDIKID VITAMIN C DROPS 50ML ORGANIC

Neohodnoceno

Viridikid Vitamin C Drops obsahuje BIO přírodní vitamín C získaného z rostliny acerola. Viridikid obsahuje vedle aceroly také BIO pomerančový olej - má díky tomu jemnou a lahodnou chuť, takže bude dětem chutnat (40 mg na 2 ml - odměrka na kapátku).

Položka byla vyprodána…
409 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00159
VIRIDIAN VIRIDIKID VITAMIN C DROPS 50ML ORGANIC
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Doporučujeme

VIRIDIKID VITAMIN C DROPS (Vitamín C v kapkách pro děti), doplněk stravy v BIO kvalitě.

  • BIO Vitamín C v kapkách pro děti
  • Vysoký obsah vitamínu C (40 mg na 2 ml - odměrka na kapátku)
  • Získaný z BIO aceroly
  • Jemná chuť (přidaný pomerančový olej)

Viridikid Vitamin C Drops obsahuje BIO přírodní vitamín C získaného z rostliny acerola.

Acerola nebo také malpígie či barbadoská třešeň je keřovitá rostlina původem z Jižní Ameriky. Je známá pro celém světě díky velmi vysokému obsahu vitamínu C.

Pro příklad - 1 g pomeranče obsahuje 0,4 mg vitamínu C, zatímco 1 g aceroly 180 mg. Její třešním podobné plody obsahují také velké množství bioflavonoidů a karotenoidů.

Viridikid obsahuje vedle aceroly také BIO pomerančový olej - má díky tomu jemnou a lahodnou chuť, takže bude dětem chutnat.

Balení: 50 ml

Dávkování: pomocí kapátka přidejte 2 ml denně do jídla, pití nebo přímo do úst (použijte lžičku), nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Výrobek je určen pro děti od 6 měsíců. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vhodné pro vegany.

 Výživové údaje:

 2 ml (% RHP*)

 Vitamín C (zdroj bio acerola)

 40 mg (133 %)

*RHP – Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek pro děti 1-10 let.

Složení: Bio glycerin (z kokosu), voda, Bio Acerola (Malpighia glabra) sušená mrazem, bio pomerančový olej.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.