Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL ZUBNÍ PASTA AROMATERAPIE ZZZ SPÁNEK 70g

Neohodnoceno

Upadněte do svého dosud nejlepšího spánku! Ano, slyšeli jste dobře. Tato uklidňující zubní pasta, inspirovaná zjištěními aromaterapeutického výzkumu, byla navržena tak, aby pečovala o vaše zdraví ústní dutiny a zároveň zklidňovala vaše smysly pro maximálně relaxační spánek jako miminko. Dezinfikuje, snižuje citlivost a osvěžuje.

standardní cena: 249 Kč –20 % 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00296
YOU & OIL ZUBNÍ PASTA AROMATERAPIE ZZZ SPÁNEK 70g
Neohodnoceno
Youandoil natural oral care toothpaste good zzzleep
249 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Upadněte do svého dosud nejlepšího spánku! Ano, slyšeli jste dobře. Tato uklidňující zubní pasta, inspirovaná zjištěními aromaterapeutického výzkumu, byla navržena tak, aby pečovala o vaše zdraví ústní dutiny a zároveň zklidňovala vaše smysly pro maximálně relaxační spánek jako miminko. Dezinfikuje, snižuje citlivost a osvěžuje. Esenciální relaxační vlastnosti přírodních olejů se rychle vstřebávají skrz dásně. Vyrobeno za použití nejkvalitnějších přírodních a přírodních ingrediencí pro bezpečné a účinné bělení zubů, boj s plakem a osvěžení dechu. Formule neobsahuje umělá aromata, umělá konzervační látky, umělá barviva a umělá sladidla. Zubní pasta You&Oil Good Zzzleep je skutečný nástroj na ovlivňování nálady, který dopřeje vašim ústům svěží, přirozené hýčkání, které si zaslouží.

Vhodné pro:

normální i citlivé zuby

Klíčové vlastnosti: 

  • jemně čistí a posiluje zubní sklovinu

  • uhlí a minerální soli přirozeně bělí

  • mandarínovy olej stimuluje pocity pohody, přináší pozitivitu a zvyšuje pocit energie a euforie

  • svěží mátová příchuť

  • bez fluoru a SLS

  • bioaktivní složení

 

Doporučené použití:

Množství velikosti hrášku naneste na kartáček a čistěte běžným způsobem min 3 min. Pro starší 18-ti let.

Složení:

Uhličitan*, VODA*, SORBITOL*, KOKOSOVÝ OLEJ*, GLYCERIN*, KOKOSÍRÁN* SODNÝ*, MENTOL*, XANTANOVÁ GUMA*, KAKRYLÁT*, CHLORID SODNÝ*, CITRUS NOBILIS OLEJ Z PEELOVÉHO OLEJE*, MALTODEXTRIN*, MALTODEXTRIL OVOCNÝ EXTRAKT*, STEVIOSID*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA BYLINNÝ OLEJ*, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL*, CITRUS BERGAMIA PEEL OLEJ EXPRESOVANÝ*, ANTHEMIS NOBILIS KVĚTOVÝ OLEJ*, ANANATAS*, SOSIVA PORBATÝ,* BEZTRAVIN POSORAL , CI 14720, LIMONENE**, LINALOOL**, GERANIOL**

(*složka přírodního původu; **složka silice).

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.