Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL ZUBNÍ PASTA AROMATERAPIE ENERGIE 70g

Neohodnoceno

Získejte extra dávku energie ve své ranní péči o ústní dutinu! Ano, slyšeli jste dobře. Tato kolekce zubních past, která je skutečným posilovačem nálady, vyvažuje chuť a funkci, aby pomohla zlepšit váš fyzický a psychický stav. Tato energetická zubní pasta, inspirovaná zjištěními aromaterapeutického výzkumu, byla navržena tak, aby pečovala jak o vaše zdraví ústní dutiny, tak o vaši celkovou pohodu. 

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 249 Kč –20 % 199 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00303
YOU & OIL ZUBNÍ PASTA AROMATERAPIE ENERGIE 70g
Neohodnoceno
Youandoil natural oral care toothpaste energy
249 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Získejte extra dávku energie ve své ranní péči o ústní dutinu! Ano, slyšeli jste dobře. Tato kolekce zubních past, která je skutečným posilovačem nálady, vyvažuje chuť a funkci, aby pomohla zlepšit váš fyzický a psychický stav. Tato energetická zubní pasta, inspirovaná zjištěními aromaterapeutického výzkumu, byla navržena tak, aby pečovala jak o vaše zdraví ústní dutiny, tak o vaši celkovou pohodu. Přidané esenciální oleje poskytují silné ingredience, které se vstřebávají skrz vaše dásně a jedinečné vůně vás naladí do správné nálady. Vyrobeno za použití nejkvalitnějších přírodních a přírodních ingrediencí pro bezpečné a účinné bělení zubů, boj s plakem a osvěžení dechu. Formule neobsahuje umělá aromata, umělá konzervační látky, umělá barviva a umělá sladidla. Zubní pasta You&Oil Energy dopřeje vašim ústům svěží, přirozené hýčkání, které si zaslouží.

Vhodné pro:

normální i citlivé zuby

Klíčové vlastnosti: 

  • jemně čistí a posiluje zubní sklovinu

  • uhlí a minerální soli přirozeně bělí

  • mandarínovy olej stimuluje pocity pohody, přináší pozitivitu a zvyšuje pocit energie a euforie

  • svěží mátová příchuť

  • bez fluoru a SLS

  • bioaktivní složení

 

Doporučené použití:

Množství velikosti hrášku naneste na kartáček a čistěte běžným způsobem min 3 min. Pro starší 18-ti let.

Složení:

Uhličitan vápenatý*, AQUA*, SORBITOL*, KOKOSOVÝ NUCIFEROVÝ (KOKOSOVÝ) OLEJ*, GLYCERIN*, KOKOSÍRÁN SODNÝ*, MENTOL*, CITRUSOVÝ LIMONOVÝ (CITRÓNOVÝ) OLEJ*, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (LEAF TREE)*) EXTRAKT Z LISTŮ SINENSIS (ČAJ), THHYMUS VULGARIS (TYMIÁN) KVĚTOVÝ/LISTOVÝ OLEJ*, XANTANOVÁ GUMA*, KAKRYLÁT*, CHLORID SODNÝ (SŮL)*, BENZOÁT SODNÝ, STEVIOSID*, EXTRASAMUS (SPIRFFLOWER)*, KARTHAMUS (SPIRFFLOWER)* PLATENSIS PRÁŠEK*, SAKRÓZA*, KYSELINA CITROVÁ*, SORBÁT DRASELNÝ, EXTRAKT ANANAS SATIVUS (ANANAS)*, MALTODEXTRIN*, UHLÍ PRÁŠEK*, MINERÁLNÍ SOLI*, LIMONEN**, CITRAL**, LINALOOL**, GERANIOL**

(*složka přírodního původu; **složka silice).

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.