Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL AROMATERAPIE SADA ZUBNÍCH PAST - ONA A ON 2 X 70 G

Neohodnoceno

Výhodná sada afrodiziakálních zubních past ONA a ON s aromaterapeutickými účinky bylin pro zdravou a bezpečnou ústní hygienu. Jasmín a kardamon působí jako vysoce účinný posilovač libida.

399 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00159
YOU & OIL AROMATERAPIE SADA ZUBNÍCH PAST - ONA A ON 2 X 70 G
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Afrodiziakální zubní pasta You & Oil s aromaterapeutickými účinky bylin je bioaktivní přírodní produkt pro zdravou a bezpečnou péči o ústní dutinu. Složení inspirované komplexními výzkumy aromaterapie působí jako vysoce účinný posilovač libida.

Zubní pasta ONA s jasmínovým esenciálním olejem stimuluje pocity pohody, přináší pozitivitu a zároveň snižuje úzkost a apatii. Je zvláště vynikající pro použití u žen, protože jasmínový olej se používá ke zvýšení pocitu euforie během sexu a ke snížení sexuální úzkosti.

Zubní pasta ON s kardamonem známým jako královnou koření pro čistý dech a ústa. Má také silný antimikrobiální a protizánětlivý účinek. Je zvláště vynikající pro použití u mužů, protože má schopnost zvyšovat libido. 

Hlavní ingredience obsažené v obou typech zubních past fungují spolu navzájem a vytvářejí jedinečný spojovací vzorec, který působí jako stimulátor sexu. Při použití zubních past u obou partnerů vytvářejí stimulující aroma, snižují sexuální úzkost, uvolňují svaly, vzbuzují a zvyšují euforii během aktu.

Vhodné pro:

normální i citlivé zuby

Klíčové vlastnosti: 

  • jemně čistí a posiluje zubní sklovinu

  • uhlí a minerální soli přirozeně bělí

  • afrodiziakální účinky jasmínu a kardamonu

  • zvyšuje libido a pocit euforie 

  • svěží mátová příchuť

  • bez fluoru a SLS

  • bioaktivní složení

  • dárková krabička

Náš tip:

Pro synergický účinek používejte zubní pastu s partnerem. Vyzkoušejte a vytvořte si nový vzájemný večerní rituál. 

Doporučené použití:

Množství velikosti hrášku naneste na kartáček a čistěte běžným způsobem min 3 min. Pro starší 18-ti let.

Složení

Zubní pasta ONA:

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Sodium Coco-Sulphate, Menthol, Xanthan Gum, Coco-Caprylate, Sodium Chloride, Jasminum Sambac Flower Oil, Sodium Benzoate, Stevioside, Citrus Nobilis Peel Oil, Potassium Sorbate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Chlorophyllin-Copper Complex, Ananas Sativus Extract, Maltodextrin, Charcoal Powder, Mineral Salts, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool. 

Zubní pasta ON:

Calcium Carbonate, Aqua, Zinc Oxide, Sorbitol, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Sodium Coco-Sulphate, Menthol, Xanthan Gum, Coco-Caprylate, Sodium Chloride, Elettaria Cardamomum Seed Oil, Sodium Benzoate, Citrus Nobilis Peel Oil, Stevioside, Potassium Sorbate, Ananas Sativus Extract, Maltodextrin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Charcoal Powder, Mineral Salts, Limonene, Linalool.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.