Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropské hovězí ledvinky v grass-fed kvalitě v kapslích 180 kapslí

Neohodnoceno

Mrazem sušené bio hovězí srdce v kapslích ve kvalitě grass-fed.Stejně jako játra jsou ostatní orgány včetně ledvinek superpotravinou - obsahují vitamíny, minerály a ostatní živiny ve vysoké koncentraci.

 

Položka byla vyprodána…
1 100 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00321
BIO evropské hovězí ledvinky v grass-fed kvalitě v kapslích 180 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Stejně jako játra jsou ostatní orgány včetně ledvinek superpotravinou - obsahují vitamíny, minerály a ostatní živiny ve vysoké koncentraci. Tyto kapsle obsahující hovězí srdce v kvalitě 100 % grass-fed : hovězí dobytek pasen pouze na trávě a v zimním období krmen siláží. Mrazem sušené hovězí srdce v kapslích je BIO certifikováno a pocházejí z Švédska. Lyofilizace dovoluje zachovat množství vitamínů, které nejsou tepelně stabilní. 

Ledvinky v kapslích je určeno zejména pro ty, kteří chtějí ledvinky jíst, ale výrazná chuť nebo nezvyklá struktura jim to nedovoluje. Vhodné jsou též pro ty, kteří si chtějí dopřát ledvinky denně. Nebo pro ty, kteřím se nedaří sehnat kvalitní čerstvé ledvinky.

V čem jsou ledvinky unikátní?

  • Vitamin B12 a B2: Ledvinky obsahují velmi vysoké množství těchto vitmínů. Obsahují i ostatní vitamíny skupiny B, ale v menším (ale stále vysoká koncentrace) množství.
  • Enzym diaminooxidáza (DAO), který odbourává histamin.
  • Bílkoviny, peptidy, enzymy a kofaktory vyskytující se výhradně v ledvinkách.
  • Selen, cholin a železo.
  • Ledvinky obsahují také vysoké množství mědi, zinku a fosforu
  • Kolagen a elastin

SLOŽENÍ

Složení: 100% ledvinky z BIO hovězího dobytka z volného chovu z Švédska, kapsle (celulóza)

Jedna dávka 6 kapslí odpovídá přibližně 27 gramům čerstvých ledvinek.

POUŽITÍ 

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučenná denní dávka 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Pokud jsou děti starší, tak vzhledem k výrazné chuti odsypaných ledvinek doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud odborník nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.