Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropský hovězí mix orgánů v grass-fed kvalitě v kapslích 180 kapslí

Neohodnoceno

 

Mrazem sušená bio hovězí mix orgánů v kapslích ve kvalitě grass-fed. Konzumace orgánového masa vychází z teorie "nose-to-tail", tedy, že by člověk neměl jíst pouze libové maso, ale všechno.
Položka byla vyprodána…
1 100 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00319
BIO evropský hovězí mix orgánů v grass-fed kvalitě v kapslích 180 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Konzumace orgánového masa vychází z teorie "nose-to-tail", tedy, že by člověk neměl jíst pouze libové maso, ale všechno. K tomu patří i různé orgány jako jsou játra, srdce nebo ledvinky. Nejen tyto orgány obsahují vitamín, minerály a další živiny ve vysoké koncentraci a jedná se tedy o superpotravinu. Tyto kapsle obsahující hovězí játra, srdce a ledvinky v kvalitě 100 % grass-fed : hovězí dobytek pasen pouze na trávě a v zimním období krmen siláží. Mrazem sušená hovězí játra, srdce a ledvinky v kapslích jsou BIO certifikovány a pocházejí z Švédska. Lyofilizace dovoluje zachovat množství vitamínů a dalších výživových látek, které nejsou tepelně stabilní. 

Orgánový mix v kapslích jsou určena zejména pro ty, kteří chtějí zmíněné orgány jíst, ale výrazná chuť nebo nezvyklá struktura jim to nedovoluje. Vhodné jsou též pro ty, kteří si chtějí dopřát tyto orgány denně, např. lidé na pouze živočišné dietě (carnivore diet).

Co obsahují orgány ve vysoké koncentraci?

  • Vitamin B12: Podporuje zdravou funkci mozku a tvorbu červených krvinek.
  • Vitamin A: Podporuje normální vidění, reprodukční orgány a ledviny, srdeční a imunitní funkce.
  • Měď: podporuje aktivaci enzymů, které pak napomáhají regulaci produkce energie, metabolismu železa a funkcí mozku.
  • Riboflavin - vitamín B2: Podporuje buněčný vývoj a funkci a pomáhá přeměnit potraviny na energii.
  • Kyselina listová - vitamín B9: Podporuje buněčný růst a tvorbu DNA.
  • Železo: Pomáhá přenášet kyslík v krvi (železo v játrech je krevní železo, druh nejsnadněji absorbovaný tělem).
  • Cholin: Podporuje vývoj mozku a funkci jater.
  • Koenzym Q10

SLOŽENÍ

Složení: 100% játra, srdce a ledvinky z BIO hovězího dobytka z volného chovu z Švédska, kapsle (celulóza)

Doporučenná denní dávka odpovídá přibližně 27 gramům syrových orgánů.

POUŽITÍ 

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučenná denní dávka 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Vzhledem k výrazné chuti odsypaných orgánů doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud lékař nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě.

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.