Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropské hovězí srdce v grass-fed kvalitě v kapslích 180 kapslí

Neohodnoceno

Mrazem sušené bio hovězí srdce v kapslích ve kvalitě grass-fed. Stejně jako játra jsou ostatní orgány včetně srdce superpotravinou - obsahují vitamíny, minerály a ostatní živiny ve vysoké koncentraci. 

 

Položka byla vyprodána…
1 100 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00320
BIO evropské hovězí srdce v grass-fed kvalitě v kapslích 180 kapslí
Neohodnoceno
nordic kings hovezi srdce
Novinka

Detailní popis produktu

Stejně jako játra jsou ostatní orgány včetně srdce superpotravinou - obsahují vitamíny, minerály a ostatní živiny ve vysoké koncentraci. Tyto kapsle obsahující hovězí srdce v kvalitě 100 % grass-fed : hovězí dobytek pasen pouze na trávě a v zimním období krmen siláží. Mrazem sušené hovězí srdce v kapslích je BIO certifikováno a pocházejí z Švédska. Lyofilizace dovoluje zachovat množství vitamínů, které nejsou tepelně stabilní. 

Srdce v kapslích je určeno zejména pro ty, kteří chtějí srdce jíst, ale výrazná chuť nebo nezvyklá struktura jim to nedovoluje. Vhodné jsou též pro ty, kteří si chtějí dopřát srdce denně. Nebo pro ty, kteřím se nedaří sehnat kvalitní čerstvé srdce.

V čem je srdce unikátní?

  • Vitamin B12: Podporuje zdravou funkci mozku a tvorbu červených krvinek.
  • Koenzym Q10 : Srdce obsahuje nejvyšší množství přirozeně vyskytujícího koenzymu Q10.
  • Bílkoviny, peptidy, enzymy a kofaktory vyskytující se výhradně v srdci.
  • Srdce obsahuje vysoké množství ostatních vitamínů skupiny B, cholinu, železa, mědi, zinku a fosforu
  • Kolagen a elastin

SLOŽENÍ

Složení: 100% srdce z BIO hovězího dobytka z volného chovu z Švédska, kapsle (celulóza)

Jedna dávka 6 kapslí odpovídá přibližně 27 gramům čerstvého srdce.

POUŽITÍ 

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučenná denní dávka 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Pokud jsou děti starší, tak vzhledem k výrazné chuti odsypaného srdce doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud odborník nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.