Great Lakes hovězí hydrolyzovaný kolagen v kvalitě grass-fed bez příchutě 454 g

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Kvalitní hydrolyzovaný kolagen získáván z kůže, pojivové tkáně a kostí z volně pasoucích se zvířat. Kolagen Great Lakes nabízí čistý, neochucený kolagen. Kolagen Great Lakes má blahodárné účinky na zdraví a krásu jako jsou výživa kloubů, vlasů, nehtů a pokožky. Je vhodný také pro sportovce a po sportující osoby po tréninku.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
990 Kč
Kód produktu 5652
Značka Great Lakes
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
Položka byla vyprodána...
 

Kolagen poskytuje dostatečné množství aminokyselin, které jsou zapotřebí pro obnovu pojivových tkání. Jde o čistý dobře rozpustný produkt. Pochází od kvalitních volně se pasoucích zvířat z Jižní Ameriky. Zvířata jsou certifikováná jako BIO v USA. Kolagen nepění, nevytváří hrudky a kousky a je bez chuti a zápachu.

Great Lakes kolagen představuje speciální druh kolagenu, který splňuje požadavky stanovené oragnizací USA Pharmacopeia (sbírka lékopisů). Kolagen se připravuje za nejpřísnějších hygienických podmínek.

Kolagen je vynikajícím zdrojem bílkovin je vhodný jako doplněk stravy. Výrobek je hydrolyzován pomocí proteolytických enyzmů, není tepelně zpracovaný ani zpracovaný za využití kyseliny. Hydrolyzovaný kolagen je velmi snadno absorbován v zažívacím traktu. Tímto je výrobek jedinečný. Kolagen je nevhodný pro kulinářské účely.

SLOŽENÍ

Hydrolyzovaný kolagen z volně se pasoucího hovězího dobytka. Výrobek je hydrolyzován pomocí proteolytických enyzmů, bez použití tepla a kyseliny.

POUŽITÍ

Doporučené dávkování: 1 lžíce (12g) jednou až dvakrát denně před nebo během jídla.

Dobře se rozpouští ve studené, teplé nebo horké tekutině. Je možné zamíchat do omáček, džusů, smoothie a různých druhů jídla a pití.

Skladování: Skladujte v suchu a relativním chladnu. Nedávejte do lednice a na vlhká místa.