Youtheory, Kloubní Kolagén, Advanced Formula + Boswellia, 120 tablet

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Kolagen je hlavní složkou zdravé kloubní chrupavky, která působí jako polštář mezi kostmi. Youtheory Joint Collagen je navržen tak, aby pomáhal doplňovat zásoby strukturních bílkovin v těle. Toto cílené složení dodává vysoce kvalitní kolagen, který je speciálně zpracován pro zlepšení stravitelnosti a vstřebávání do těla. Zahrnuje také rostlinné látky a živiny, které se tradičně používají ve společných vzorcích.

Dostupnost Momentálně nedostupné
990 Kč
Kód produktu H00114
Značka Youtheory
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
Položka byla vyprodána...
 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ
(Dospělí) Užívejte dvě (2) tablety denně.

INGREDIENCE
Uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, sodná sůl kroskarmelózy, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, modifikovaná celulóza.

Tento produkt je vyráběn v závodě, který zpracovává bílkoviny syrovátkového mléka a rybí výtažky.

UPOZORNĚNÍ
Před užíváním tohoto produktu se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Není určeno pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.


Velikost porce: 2 tablety
Počet ks v balení: 60
Částka na porci denní hodnoty
Hydrolyzovaný kolagen 600 mg **
Proprietární pokročilá formule pro klouby
Extrakt z boswellie (kadidlo indické) (guma), extrakt ze skořice (kůra) (Cinnamomum cassia), extrakt z kurkumy (oddenek) (Curcuma longa), kvercetin (jako dihydrát kvercetinu) 500 mg **
** Denní hodnota nebyla stanovena.