Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Great Lakes hydrolyzovaný kolagen v kvalitě grass-fed mixed berry ovoce 238 g

Neohodnoceno

Kvalitní hydrolyzovaný kolagen získáván z kůže, pojivové tkáně a kostí z volně pasoucích se zvířat tzv. grass-fed a pasture raised. Kolagen Great Lakes Gelatin nabízí čistý, ovocem ochucený kolagen s významnými benefity pro zdraví a krásu . 

890 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5692
Great Lakes hydrolyzovaný kolagen v kvalitě grass-fed mixed berry ovoce 238 g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Great Lakes kolagen s příchutí ovoce představuje speciální druh kolagenu, který splňuje požadavky stanovené organizací USA Pharmacopeia (sbírka lékopisů). Kolagen se připravuje za nejpřísnějších hygienických podmínek. Kolagen Great Lakes má blahodárné účinky na zdraví a krásu jako jsou výživa kloubů, vlasů, nehtů a pokožky. Je vhodný také pro sportovce a po sportující osoby po tréninku.  

Kolagen poskytuje dostatečné množství aminokyselin, které jsou zapotřebí pro obnovu pojivových tkání. Jde o čistý dobře rozpustný produkt. Pochází od kvalitních volně se pasoucích zvířat z Jižní Ameriky. Zvířata jsou certifikována jako BIO v USA. Kolagen nepění, nevytváří hrudky a kousky a je s příchutí ovoce.

Kolagen je vynikajícím zdrojem bílkovin je vhodný jako doplněk stravy. Výrobek je hydrolyzován pomocí proteolytických enyzymů, není tepelně zpracovaný ani zpracovaný za využití kyseliny. Hydrolyzovaný kolagen je velmi snadno absorbován v zažívacím traktu. Tímto je výrobek jedinečný. Kolagen je nevhodný pro kulinářské účely.

SLOŽENÍ

Hydrolyzovaný kolagen z volně se pasoucího hovězího dobytka s příchutí ovoce. Výrobek je hydrolyzován pomocí proteolytických enyzmů, bez použití tepla a kyselin.

 

BENEFITY

  • Obsahuje čistý kolagenový hydrolyzát doplněný o přírodní ovocnou příchuť a barviva, kyselinu jablečnou a přidaná rostlinná sladidla stévie a ovoce
  • V bio kvalitě přísně z volně pasoucích a chovaných zvířat tzv. grass-fed a pasture raised
  • Vápník a fosfor z kolagenu prospívají zubům a kostře
  • Vápník a hořčík z kolagenu prospívají svalům, nervovému systému a procesu dělení buněk
  • Vápník z kolagenu podporuje energetickou hladinu a trávení
  • Kompletní zdroj bílkovin bohatý na glycin, prolin a hydroxyprolin
  • Neobsahuje pesticidy, antibiotika ani hormony; bez lepku a GMO

POUŽITÍ

Doporučené dávkování: 1 lžíce (12g) jednou až dvakrát denně před nebo během jídla.

Dobře se rozpouští ve studené, teplé nebo horké tekutině. Je možné zamíchat do omáček, džusů, smoothie a různých druhů jídla a pití.

Skladování: Skladujte v suchu a relativním chladnu. Nedávejte do lednice a na vlhká místa.