Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli SŮL DO KOUPELE HIMALÁJSKÁ 1,5 KG

Neohodnoceno

O himalájské růžové soli se říká, že je v dnešní době nejčistější formou přírodní soli na Zemi. Těží se ze starobylých oceánských ložisek hluboko v himalájských horách. Neobsahuje chemikálie ani nečistoty. Předpokládá se, že obsahuje více než 84 stopových minerálů. Himalájská sůl je bohatá na vápník, měď, jód, železo, hořčík… Díky této jedinečné kombinaci minerálů napomáhá vylučovat toxiny a zároveň skvěle vyživuje pokožku. Himalájská sůl váže molekuly vody v horních vrstvách pokožky, která je pak hydratovaná a hebká na dotek.

 

135 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00213
Ťuli a Ťuli SŮL DO KOUPELE HIMALÁJSKÁ 1,5 KG
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Teplá koupel s himalájskou solí je díky vysokému obsahu hořčíku prospěšná pro namáhané bolavé svalstvo, a proto je výbornou volbou pro sportovce. Vápník může pomoci posílit kosti, pokožku a pojivové tkáně, což může zmírnit bolesti celého těla.

Himalájská sůl je skvělým pomocníkem při léčbě dýchacích problémů. Při inhalaci solného roztoku se částice soli dostávají do plic a pomáhají zmírňovat příznaky sinusitidy, astmatu, nachlazení a alergií.

Koupel s himalájskou solí je jedním z nejlepších způsobů detoxikace těla, protože jedna koupel odpovídá třídennímu půstu, použijete-li 1 kg soli!

Způsob použití

Správně připravená koupel s himalájskou solí pomůže detoxikovat Vaše tělo a odevzdat toxiny a negativní energii z těla do vody. Před koupelí se osprchujte běžným způsobem, čímž Vaše tělo připravíte na samotnou koupel. Nasypte dva šálky himalájské soli do koupele o teplotě 36–37 °C a setrvejte v koupeli 15 až 20 minut. Pokud chcete znásobit požitek z koupele, připravte si sůl s Vašimi oblíbenými esenciálními oleji ještě před koupelí. Sůl tak do sebe lépe esenciální oleje absorbuje. Po koupeli si dopřejte alespoň 60 minut v teplém lůžku, čímž zvýšíte účinky soli. Kúru opakujte 2–3krát měsíčně.

Teplá himalájská solná koupel je nejlepší, když nemáte přeplněný žaludek.

V případě, že máte zdravotní potíže anebo jste těhotná, obraťte se před použitím soli do koupele na svého lékaře.

Zabraňte kontaktu s očima!