Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli SŮL DO KOUPELE MILOVANÁ 1,5 KG

Neohodnoceno

Koupelové soli Ťuli a Ťuli vytváří úžasnou směs solí a 100% přírodních esenciálních olejů. Ručně míchaná směs „Milovaná“ má úžasné romantické aroma, kterému dominuje květinový ylang ylang podpořený euforickou vůní pomeranče a zemitou vůní pačuli. Celou tuto aromatickou směs zakončuje sladká pokojná vůně levandule.

 

Položka byla vyprodána…
325 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00216
Ťuli a Ťuli SŮL DO KOUPELE MILOVANÁ 1,5 KG
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Směs solí „Milovaná“ obsahuje sůl z Mrtvého moře, Epsomskou sůl, Dendritickou sůl a Himalájskou sůl.Koupelové soli jsou zdraví prospěšné díky přítomnosti minerálů, především hořčíku. Solná koupel pomáhá zmírňovat stres, detoxikovat organismus, zlepšuje krevní oběh a podporuje pokojný spánek. Sůl z Mrtvého moře a himalájská sůl napomáhá léčbě kožních chorob jako je psoriáza či ekzém.

100% esenciální olej Pačuli má sladkou, dřevitou, kořeněnou vůni. Odpradávna je tradiční složkou v elixírech lásky. Působí relaxačně a zároveň povzbuzujícím způsobem.

100% esenciální olej Levandule má svěží, pokojnou květinovou vůni. Upokojuje tělo i mysl a pomáhá od hlavy po paty zbavit se stresu.

100% esenciální olej Pomeranč má sladké, jasné citrusové aroma, které vyvolává pocit euforie, pokoje a tvořivosti. Vzbuzuje v nás pocit tepla.

100% esenciální olej Ylang ylang má silné květinové a intenzivně sladké aroma. Je to klenot ze světa květů. Podporuje vnitřní klid, radost a smyslnost.

 


Způsob použití

Správně připravená koupel s himalájskou solí pomůže detoxikovat Vaše tělo a odevzdat toxiny a negativní energii z těla do vody. Dopřejte si uvolňující relaxační koupel s koupelovou solí „Milovaná“. Před koupelí se osprchujte běžným způsobem, čímž Vaše tělo připravíte na samotnou koupel. Nasypte dva šálky směsi do koupele o teplotě 36–37 °C a setrvejte v koupeli přibližně 20 minut. Po koupeli si dopřejte alespoň 60 minut v teplém lůžku, čímž zvýšíte účinky soli. Kúru opakujte 2–3x týdně pod dobu 4 týdnů.

V případě, že máte zdravotní potíže anebo jste těhotná, obraťte se před použitím soli do koupele na svého lékaře.

Zabraňte kontaktu s očima!