Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli SŮL DO KOUPELE MRTVÉ MOŘE 1,5 KG

Neohodnoceno

Antistresová sůl z Mrtvého moře se 46 % chloridu hořečnatého je jedinečná sůl do koupele s neobvykle vysokou koncentrací hořčíku. Tento minerál je známý pro své antialergické účinky na pokožku a hraje důležitou roli při aktivaci enzymů, které řídí metabolismus buněk. Spolu s dalšími minerály působí uklidňujícím, relaxačním způsobem a pomáhá utišovat svalovou únavu. Je prospěšnou pomocí při léčbě kožních chorob, ekzému, akné a psoriázy.

 

309 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00215
Ťuli a Ťuli SŮL DO KOUPELE MRTVÉ MOŘE 1,5 KG
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Hořčík je důležitý minerál, kterého máme v dnešní uspěchané době všichni nedostatek, protože je při stresu vyplavován z těla ven. Nedostatek hořčíku vede k problémům s relaxací, spánkem a k narušení psychické rovnováhy. Hořčík je též velmi prospěšný při léčbě akné, psoriázy a plísňových infekcí kůže. Koupání v hořčíkové soli zajišťuje doplňování hořčíku do těla přes pokožku.

V případě kožních problémů je třeba do jedné koupele použít 750-1000 g soli. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou.

Jestliže máte problém s plísní na nohou, můžete si připravit solnou koupel nohou. Postižená místa si řádně umyjte ve slané vodě. Solnou koupel nohou opakujte každé 2 až 3 dny, dokud problém nezmizí. Dále absolvujte koupel nohou jednou týdně a vyperte všechny ponožky na 90 °C, aby se zabránilo opětovné kontaminaci.

Účinky

  • Detoxikace
  • Osvěžení
  • Očista organismu
  • Zmírnění stresu
  • Pomáhá při léčbě seborey, dermatitidy, ekzému, akné, psoriázy a artritidy
  • Pomáhá zmírnit nervové vypětí a úzkost
  • Pomáhá při regeneraci podvrtnutých vazů, modřin a zánětu šlach (tendinitida)

 


Způsob použití

 

Správně připravená koupel s himalájskou solí pomůže detoxikovat Vaše tělo a odevzdat toxiny a negativní energii z těla do vody. Dopřejte si uvolňující relaxační koupel či tělový peeling se solí z Mrtvého moře. Před koupelí se osprchujte běžným způsobem, čímž Vaše tělo připravíte na samotnou koupel. Nasypte dva šálky soli z Mrtvého moře do koupele o teplotě 36–37 °C a setrvejte v koupeli 15 až 20 minut. Pokud chcete znásobit požitek z koupele, připravte si sůl s Vašimi oblíbenými esenciálními oleji ještě před koupelí. Sůl tak do sebe lépe esenciální oleje absorbuje. Po koupeli si dopřejte alespoň 60 minut v teplém lůžku, čímž zvýšíte účinky soli. Kúru opakujte 3x týdně pod dobu 4 týdnů.

V případě, že máte zdravotní potíže anebo jste těhotná, obraťte se před použitím soli do koupele na svého lékaře.

Zabraňte kontaktu s očima!

 


Země původu

Izrael.