Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ANCESTRAL SUPPLEMENTS STŘEVA V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks

Neohodnoceno

Orgány byly základem stravy našich raných předků jako nejlepší superpotravina, a to z dobrého důvodu. Ukázalo se, že tato výživná tradice je podporována vědou.Orgány patří k výživným potravinám díky své koncentraci vitamínů a minerálů. Původní obyvatelé Ameriky a další národy věděli, že konzumace orgánů zdravého zvířete posiluje a podporuje zdraví odpovídajícího orgánu jedince.

Tradiční národy, indiáni a raní léčitelé předků věřili, že konzumace orgánů ze zdravého zvířete posílí a podpoří zdraví příslušného orgánu jednotlivce. Například tradičním způsobem léčby člověka se slabým srdcem bylo nakrmit člověka srdcem zdravého zvířete. Podobně se věřilo, že pojídání ledvin zdravého zvířete vyživuje močové neduhy, zvyšuje vitalitu a podporuje celkové zdraví ledvin... Slinivka břišní byla krmena lidem s trávicími a endokrinními problémy... slezina byla krmena lidem s imunitním a krevním deficitem. ..střeva, žaludek (dršťkové) a další želatinové části poskytovaly koncentrované množství pojivové tkáně, želatiny / kolagenu, probiotik a dalších střevních specifických proteinů, které nyní v moderní stravě chybí.

Dr. Royal Lee a další raní průkopníci výživy věřili, že degenerativní procesy konkrétního orgánu/žlázy lze zvrátit požitím odpovídajících surovin specifických pro daný orgán/žlázu...že žlučník a jaterní žlázová tkáň poskytuje žlučník a játra specifické stavební bloky žláz pro výživu, podporu a přestavbu vlastního žlučníku a jater.*

 

 

 

Položka byla vyprodána…
2 530 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00166
ANCESTRAL SUPPLEMENTS STŘEVA V KVALITĚ GRASS-FED V KAPSLÍCH 180 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

STŘEVA (S DRŽŤKY A JÁTRY) — NEJLEPŠÍ SUPERPOTRAVINY
Ať už z hovězího, bizona nebo jehněčího masa krmeného trávou, játra krmená trávou jsou jednou z nejvíce výživných a zdraví podporujících potravin, jaké byste mohli jíst. Lovci na celém světě po nespočetné tisíce let jedli syrová játra zvířat, která zabili. Lvi a další dravá zvířata také nejprve sežerou játra. Játra krmená trávou jsou obzvláště bohatá na vitamín B12, vitamín A, cholin, folát a mnoho dalších účinných živin, kterých má většina lidí nedostatek. Játra krmená trávou také obsahují sloučeniny, které pomáhají lépe fungovat lidským játrům. Další látky v játrech snižují únavu, zlepšují zdraví trávení a podporují činnost mozku.

Stavební bloky zdravého střeva... Proteiny, peptidy, enzymy a kofaktory specifické pro střevo
Molecular Biodirectors — DNA Blueprints k vybudování a opravě zdravé tkáně
Kolagen / želatina, glutamin, probiotika živočišného původu
B12, cholin, selen, zinek, mangan a fosfor
POZNÁMKA: Pro intenzivní podporu zvažte zhodnocení celoživotního díla Dr. Johna F. Pruddena... ukázal, že použití bovinní tracheální chrupavky (BTC) mělo jedinečné a silné účinky na hojení, imunitní stavy a další život ohrožující stavy, které se považují za aby bylo odolné vůči konvenčním terapiím.* Kolostrum hraje významnou roli i ve zdraví střev.

STŘEVA (S DRŽKY)VOLNĚ SE PASOUCÍCH KRÁV PODPORUJE...
Optimální zdraví střev na základě „podobné podporuje podobné“ *
Netěsné střevo, trávicí problémy, stavy související se střevem *
Vitalita, energie a zdraví štítné žlázy * (vysoký obsah B12 a selenu)

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ (6 KAPSLÍ DENNĚ)
Naše Grass Fed Intestines (s dršťkami) je kompletní potravinový doplněk stravy, který poskytuje 100% čistá hovězí střeva se 100% čistými hovězími dršťkami. Tento doplněk lze užívat s jídlem (nebo) bez jídla (i když se technicky jedná o jídlo). Doporučené užívání je 6 tobolek denně nebo podle pokynů lékaře – pro větší podporu lze dávku zdvojnásobit. Při konzumaci více než šesti tobolek najednou by měly být dávky odděleny alespoň třemi hodinami, aby se zlepšila snášenlivost.

POTENCIÁLNÍ DETOXICKÁ REAKCE
Většina zákazníků toleruje naše doplňky bez problémů; přibližně 5 až 10 % zákazníků (obvykle s autoimunitním onemocněním) však může zaznamenat detoxikační reakci. Detoxikační reakce mají mnoho různých názvů, včetně léčebných reakcí, léčebných krizí, očistných reakcí (nebo) Herxheimerových reakcí s charakteristickými příznaky nevolnosti, bolesti hlavy, letargie, závratí a dalších příznaků podobných chřipce. V tomto případě jsou detoxikační reakce obecně známkou toho, že detoxikační cesty v těle jsou opět online... buňky mají najednou příležitost uvolnit ještě větší než normální množství uložených toxinů, metabolických odpadů, patogenů a nežádoucího materiálu.

Detoxikační reakce se pravděpodobněji objeví, když začnete s plnou doporučenou velikostí porce 6 kapslí denně. Pokud víte, že jste citliví na doplňky stravy a/nebo máte autoimunitní onemocnění, možná budete chtít začít pomalu s přidáváním tohoto produktu do vašeho současného režimu. Snášenlivost lze výrazně zlepšit tím, že začnete s pouhou 1 (nebo) 2 kapslemi denně a zvýšíte pouze o 1 kapsli každých pár dní – tato metoda může trvat celé dva týdny, než se dosáhne požadované velikosti porce 6 kapslí denně.

Zákazníkům, kteří jsou vysoce citliví na doplňky stravy a/nebo mají autoimunitní a/nebo metylační SNP, navrhuji, abyste „hráli na jistotu“ zavedením pouze jedné nové kapsle týdně. Jinými slovy, pouze 1 kapsle během 1. týdne... 2 kapsle během 2. týdne... 3 kapsle během 3. týdne a tak dále... ano, dosažení doporučených dávek bude nějakou dobu trvat, ale to značně pomáhá zajistit snášenlivost této hluboké výživy, aby měla šanci konat dobro (všechny ty benefity pro zdraví střev a trávení).

STŘEVA (S DRŽŤKY) VOLNĚ SE PASOUCÍCH KRÁV 
Náš genom se od počátku věků vyvíjel s výživou od nosu k ocasu. Grass Fed Intestines (w/ Tripe) je kompletní potravinový a dietní doplněk, který poskytuje 100% čistá hovězí střeva a 100% čisté hovězí dršťky obsahující silné stavební bloky a biodirektory spolu s vysokým množstvím kolagenu / želatiny, glutaminu, B12 a selenu. Na základě konceptu „podobné podporuje podobné“ může Grass Fed Intestines (s dršťkami) vyživovat a podporovat naše vlastní zdraví střev.*

Ne všechny orgány a žlázy jsou stejné. Hledejte nejkvalitnější hovězí vnitřnosti a dršťky... Měly by pocházet ze zvířat chovaných na volné pastvě, krmených trávou a chovaných na trávě, která jsou bez hormonů, pesticidů a GMO. Pokud uvažujete o doplňku, hledejte ten, který je ultračistý (bez pojiv, plniv (nebo) činidel na úpravu tekutosti) a hledejte lyofilizovanou odrůdu, protože bylo prokázáno, že optimálně zachovávají nutriční faktory, růstové faktory a kofaktory.

[ Na Novém Zélandu se nikdy nevyskytl případ nemoci šílených krav. BSE (nemoc šílených krav), scrapie a další známé TSE se na Novém Zélandu nevyskytují. Je zaveden národní program dozoru, který zajišťuje komplexní sledování. ]

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.