Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropská Grass-Fed Sušená hovězí slezina Nutriest 270 kapslí

Neohodnoceno

Zabraňuje anémii z nedostatku železa. Hovězí slezina krmená trávou je známá jako jeden z nejlepších zdrojů hemového železa. Poskytuje také vysoce biologicky dostupné živiny, jako je vitamín B12, vitamín C, riboflavin, niacin, selen, železo, měď, fosfor, selen a zinek. Železo je základní minerál, který vaše tělo potřebuje ke správnému fungování. Je životně důležité, abyste ho konzumovali v dostatečném množství ve vaší každodenní stravě. Hemové železo je lepší formou železa ve srovnání s nehemovým železem, protože až 40 % ho tělo snadno vstřebá. Železo pomáhá zachovat mnoho životně důležitých funkcí v těle, včetně celkové energie a soustředění, gastrointestinálních procesů, napomáhá imunitnímu systému a reguluje teplotu. Železo se také podílí na přenosu kyslíku z plic do tkání.

Položka byla vyprodána…
1 350 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00207
BIO evropská Grass-Fed Sušená hovězí slezina Nutriest 270 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

100% lyofilizované pro optimální zachování živin, minerálů, enzymů, kofaktorů a biologické aktivity
Bez hormonů, pesticidů a GMO
Ekologické a krmené trávou (certifikační dokument)
Bez přísad
Všechny přírodní a nesyntetické
Chován na pastvě V Estonsku
Bez tepelného zpracování
Neodtučněný
Obsahuje 60 % hovězích jater, 40 % sleziny

BENEFITY sušené hovězí sleziny:

Hraje také roli v metabolismu jako složka některých bílkovin a enzymů. Velké množství enzymů vyžaduje železo jako kofaktor pro své funkce. Mezi nejvýznamnější z nich patří enzymy zapojené do metabolické dráhy, která přeměňuje živiny na energii.

Zabraňuje anémii z nedostatku železa

Železo je minerál, který je životně důležitý pro vaše zdraví. Všechny vaše buňky obsahují nějakou formu železa, ale většina železa ve vašem těle je ve vašich červených krvinkách. Červené krvinky transportují kyslík z plic do orgánů a tkání v celém těle. Příznaky anémie z nedostatku železa mohou zahrnovat únavu a nedostatek energie, dušnost, výrazné bušení srdce (bušení srdce). Dietní železo, vitamín B-12 a folát jsou nezbytné pro červené krvinky, kterých má hovězí slezina a játra dostatek.

Tento silný minerál je také nezbytný pro kognitivní funkce, včetně paměti, řešení problémů, koncentrace a učení. Váš mozek bude fungovat nejlépe, pokud má vaše tělo ve svém systému dostatek železa.

Krmení trávou: Nic zcela nenahradí nutriční hustotu čerstvé organické trávy, která nebyla ošetřena syntetickými pesticidy nebo hnojivy. Krávy chované na pastvě jsou zdravější a šťastnější než krávy krmené obilím, takže získáte zdravější a kvalitnější maso z orgánů, které obsahuje více živin než krávy krmené obilím.

100% lyofilizované: Lyofilizace je technika konzervace potravin zdokonalená NASA. Byla v podstatě navržena pro vesmírné lety – NASA hledala způsoby, jak zajistit kompletní nutriční profil a zároveň omezit drobky, bakterie produkující nemoci a toxiny. Lyofilizace také nabízí možnost delší trvanlivosti, rychlejší rehydrataci a uchovává nejvíce minerálů, enzymů a dalších živin, než by mohly dehydratované potraviny. Jiné metody konzervace, jako je konzervování a dehydratace, používají vysoké teploty, které ničí velkou část nutriční hodnoty. Naše organické hovězí orgány byly jednoduše lyofilizovány, aby bylo zajištěno, že prospěšné živiny zůstanou zachovány a budou vysoce bioaktivní.

Forma kapslí: Poskytuje výhody syrových hovězích orgánů krmených trávou v pohodlné a snadno poživatelné formě - bez chuti a bez textury!

Vysoce biologicky dostupné: Organické živiny jsou tělem snadněji absorbovány a využity než jejich syntetické protějšky. Také širší spektrum živin pomáhá při vstřebávání.

Při balení rádi používáme recyklovatelné materiály, jako je sklo, kov a lepenka – vážíme si naší matky Země, je to jediná, kterou máme.

'Ať je tvé jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem' - Hippokrates

PRO KAPSLE:
Velikost porce: 6-9 kapslí
Počet porcí na nádobu: 30
Další ingredience: Hovězí želatinové kapsle

Doporučené dávkování: 6-9 kapslí denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 3 kapsle 10 minut před každým jídlem.

PRO PRÁŠKY:

Velikost porce: 4,5 gramu (1 polévková lžíce)
Počet porcí na nádobu: 30
Doporučené použití: 1 polévková lžíce denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 1 polévkovou lžíci 10 minut před jídle. 

JAK POUŽÍVAT

Denně s jídlem pro doplnění příjmu mikroživin
Mezi jídly nebo při půstu pro podporu energetické hladiny
Po cvičení na podporu regenerace, energie, trávení a metabolismu
V období nachlazení a chřipek pro dodatečnou podporu imunity

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.