Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropské Býčí žlázy v kvalitě grass-fed NUTRIEST 270 kapslí

Neohodnoceno

Konzumace býčích žláz podporuje růst svalů a sily u muže. Testosteron se váže na receptory na povrchu svalových buněk a stimuluje syntézu bílkovin k budování svalů po tréninku. Testosteron zvyšuje hladiny růstového hormonu, který tělo produkuje v reakci na cvičení. Býčí žlázy krmená trávou jsou nabitá vitamíny, minerály a bílkovinami. Obsahují slušnou škálu minerálů, jako je draslík, železo, fosfor, který pomáhá při tvorbě kostí a zubů, a zinek, který podporuje imunitní systém. Dostatečná hladina zinku je považována za základní kámen mužského sexuálního zdraví. Zinek je také nezbytný pro činnost více než 300 enzymů, které napomáhají metabolismu, trávení, nervovým funkcím a mnoha dalším procesům.

Položka byla vyprodána…
1 530 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00205
BIO evropské Býčí žlázy v kvalitě grass-fed NUTRIEST 270 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

100% lyofilizované pro optimální zachování živin, minerálů, enzymů, kofaktorů a biologické aktivity
Bez hormonů, pesticidů a GMO
Ekologické a krmené trávou (certifikační dokument)
Bez přísad
Všechny přírodní a nesyntetické
Chován na pastvě V Estonsku
Bez tepelného zpracování
Obsahuje 50 % hovězích jater, 50 % býčí žlázy

BENEFITY:

Primární úlohou varlat je produkce testosteronu. Hovězí varlata krmená trávou produkují mnoho jedinečných enzymů, hormonů a prekurzorů, které vyživují a podporují zdraví varlat a produkci spermií. Produkují také mnoho dalších enzymů a prekurzorů, které jsou nezbytné pro produkci testosteronu a dalších mužských hormonů.

Konzumace trávy krmených hovězích varlat pomáhá s růstem svalů a silou. Testosteron se váže na receptory na povrchu svalových buněk a stimuluje syntézu bílkovin k budování svalů po tréninku odporu. Testosteron zvyšuje hladiny růstového hormonu, který tělo produkuje v reakci na cvičení.

Krmení trávou: Nic zcela nenahradí nutriční hustotu čerstvé organické trávy, která nebyla ošetřena syntetickými pesticidy nebo hnojivy. Krávy chované na pastvě jsou zdravější a šťastnější než krávy krmené obilím, takže získáte zdravější a kvalitnější maso z orgánů, které obsahuje více živin než krávy krmené obilím.

100% lyofilizované: Lyofilizace je technika konzervace potravin zdokonalená NASA. Byla v podstatě navržena pro vesmírné lety – NASA hledala způsoby, jak zajistit kompletní nutriční profil a zároveň omezit drobky, bakterie produkující nemoci a toxiny. Lyofilizace také nabízí možnost delší trvanlivosti, rychlejší rehydrataci a uchovává nejvíce minerálů, enzymů a dalších živin, než by mohly dehydratované potraviny. Jiné metody konzervace, jako je konzervování a dehydratace, používají vysoké teploty, které ničí velkou část nutriční hodnoty. Naše organické hovězí orgány byly jednoduše lyofilizovány, aby bylo zajištěno, že prospěšné živiny zůstanou zachovány a budou vysoce bioaktivní.

Forma kapslí: Poskytuje výhody syrových hovězích orgánů krmených trávou v pohodlné a snadno poživatelné formě - bez chuti a bez textury!

Vysoce biologicky dostupné: Organické živiny jsou tělem snadněji absorbovány a využity než jejich syntetické protějšky. Také širší spektrum živin pomáhá při vstřebávání.

Při balení rádi používáme recyklovatelné materiály, jako je sklo, kov a lepenka – vážíme si naší matky Země, je to jediná, kterou máme.

"Ať je tvé jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem" - Hippokrates

PRO KAPSLE:
Velikost porce: 6-9 kapslí
Počet porcí na nádobu: 30
Další ingredience: Hovězí želatinové kapsle

Doporučené dávkování: 6-9 kapslí denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 3 kapsle 10 minut před každým jídlem.

PRO PRÁŠKY:

Velikost porce: 4,5 gramu (1 polévková lžíce)
Počet porcí na nádobu: 30
Doporučené použití: 1 polévková lžíce denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 1 polévkovou lžíci 10 minut před jídlem.

JAK POUŽÍVAT:

Denně s jídlem pro doplnění příjmu mikroživin
Mezi jídly nebo při půstu pro podporu energetické hladiny
Po cvičení na podporu regenerace, energie, trávení a metabolismu
V období nachlazení a chřipek pro dodatečnou podporu imunity

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.