Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO evropské Grass-Fed Sušené hovězí játra Nutriest 270 kapslí

Neohodnoceno

Obrovské množství živin: Hovězí játra krmená trávou jsou nutriční elektrárnou orgánového masa. Jsou nabitý vitamíny, minerály, enzymy, koenzymy, bílkovinami a tuky. Hovězí játra jsou obohaceným zdrojem předem vytvořeného vitamínu A, známého jako retinol, a obsahují stejně důležité vitamíny rozpustné v tucích, jako jsou D3, E a K2. Má bohaté množství biologicky dostupného vitamínu B12 a dalších vitamínů B-komplexu, jako jsou B1, B2, B3, B6 a folát. Je také důležitým zdrojem cholinu a obsahuje různé snadno vstřebatelné minerály včetně železa, zinku, selenu, mědi, fosforu, draslíku, hořčíku a manganu.

1 240 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00203
BIO evropské Grass-Fed Sušené hovězí játra Nutriest 270 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

100% lyofilizované pro optimální zachování živin, minerálů, enzymů, kofaktorů a biologické aktivity
Bez hormonů, pesticidů a GMO
Ekologické a krmené trávou (certifikační dokument)
Bez přísad
Všechny přírodní a nesyntetické
Chován na pastvě V Estonsku
Bez tepelného zpracování

BENEFITY sušených hovězích jater:

Podporuje zdraví mozku, srdce a jater.
Pro silné klouby, pojivovou tkáň a zdravý kolagen.
Pro zdravou pokožku, dásně, zuby a vlasy.
Podporuje energii, metabolismus, náladu a metylaci.
Podporuje silný imunitní systém.
Podporuje hubnutí

Praktikování zdravějších stravovacích návyků a vstřebávání dostatečného množství základních živin jsou životně důležité pro překonání obezity.
Hovězí játra jsou nejkoncentrovanějším zdrojem téměř všech živin, včetně důležitých vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin.
Příjem dostatečného množství, kvalitnějších, vysoce vstřebatelných forem minerálů a vitamínů snižuje chuť k jídlu a podporuje hubnutí.
Ujistěte se, že přijímáte dostatek základních živin, aby bylo vaše tělo spokojené a omezili jste nadměrné mlsání.

Zabraňuje anémii z nedostatku železa

Mnoho příznaků anémie je způsobeno sníženým dodáváním kyslíku do životně důležitých tkání a orgánů těla. Příznaky mohou zahrnovat únavu a nedostatek energie, dušnost, znatelné bušení srdce (bušení srdce).
Dietní železo, vitamín B-12 a folát jsou nezbytné pro červené krvinky, kterých mají hovězí játra dostatek.
Hovězí játra obsahují přirozeně se vyskytující a vysoce biologicky dostupné hemové železo.

Zlepšuje vaši pohodu

Hovězí játra krmená trávou zlepšují zdraví vaší pokožky, nehtů, vlasů, kloubů a imunitního systému. Vitamin B-12 je zásadní pro zdraví nervové tkáně, funkci mozku a tvorbu červených krvinek. Železo plní v těle mnoho důležitých funkcí. Podílí se především na přenosu kyslíku z plic do tělesných tkání k udržení základních životních funkcí. Vitamin A je nezbytný pro zachování vašeho zraku. Hovězí játra krmená trávou mají navíc příznivý poměr omega-6 k omega-3. Tyto esenciální mastné kyseliny hrají klíčovou roli ve vývoji mozku a duševním zdraví.

Krmení trávou: Nic zcela nenahradí nutriční hustotu čerstvé organické trávy, která nebyla ošetřena syntetickými pesticidy nebo hnojivy. Krávy chované na pastvě jsou zdravější a šťastnější než krávy krmené obilím, takže získáte zdravější a kvalitnější maso z orgánů, které obsahuje více živin než krávy krmené obilím.

100% lyofilizované: Lyofilizace je technika konzervace potravin zdokonalená NASA. Byla v podstatě navržena pro vesmírné lety – NASA hledala způsoby, jak zajistit kompletní nutriční profil a zároveň omezit drobky, bakterie produkující nemoci a toxiny. Lyofilizace také nabízí možnost delší trvanlivosti, rychlejší rehydrataci a uchovává nejvíce minerálů, enzymů a dalších živin, než by mohly dehydratované potraviny. Jiné metody konzervace, jako je konzervování a dehydratace, používají vysoké teploty, které ničí velkou část nutriční hodnoty. Naše organické hovězí orgány byly jednoduše lyofilizovány, aby bylo zajištěno, že prospěšné živiny zůstanou zachovány a budou vysoce bioaktivní.

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty v dávce = 9 kapslí

 

Vitamín B12

11,4 mcg

Vitamín A

2450 mcg

Měď

82 mcg

Riboflavin

330 mcg

Folát

34 mcg

Kyselina pantothenová

840 mcg

Niacin

2 mgForma kapslí: Poskytuje výhody syrových hovězích jater krmených trávou v pohodlné a snadno poživatelné formě - bez chuti a bez textury!

Vysoce biologicky dostupné: Organické živiny jsou tělem snadněji absorbovány a využity než jejich syntetické protějšky. Také širší spektrum živin pomáhá při vstřebávání.

Při balení rádi používáme recyklovatelné materiály, jako je sklo, kov a lepenka – vážíme si naší matky Země, je to jediná, kterou máme.

'Ať je tvé jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem' - Hippokrates

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě v lednici. 

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí 

PRO KAPSLE

Velikost porce: 6-9 kapslí
Počet porcí na nádobu: 30
Další ingredience: Hovězí želatinové kapsle

Doporučené dávkování: 6-9 kapslí denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 3 kapsle 10 minut před každým jídlem.

PRO PRÁŠKY:

Velikost porce: 4,5 gramu (1 polévková lžíce)
Počet porcí na nádobu: 30
Doporučené použití: 1 polévková lžíce denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 1 polévkovou lžíci 10 minut před jídlem.

JAK POUŽÍVAT:

Denně s jídlem pro doplnění příjmu mikroživin
Mezi jídly nebo při půstu pro podporu energetické hladiny
Po cvičení na podporu regenerace, energie, trávení a metabolismu
V období nachlazení a chřipek pro dodatečnou podporu imunity

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.