Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO Grass-Fed Sušené hovězí ledviny (histaminika a alergie) Nutriest 270 kapslí

Neohodnoceno

Pomáhá snižovat histaminovou intoleranci. Hovězí ledvina má vysoký obsah DAO (diaminoxidázy). DAO je jedním z enzymů, které štěpí histamin.Hovězí ledviny krmené trávou mají obzvláště vysoký obsah vitamínu B12, selenu, železa, mědi, fosforu a zinku. B12 je klíčový pro normální funkci mozku a nervového systému. Podílí se také na tvorbě červených krvinek a pomáhá vytvářet a regulovat DNA. Metabolismus každé buňky v těle závisí na vitamínu B12. Selen je základní minerál, který je důležitý pro mnoho tělesných procesů, včetně kognitivních funkcí, zdravého imunitního systému a plodnosti u mužů i žen. Selen také přispívá k metabolismu hormonů štítné žlázy. Železo pomáhá tvořit a okysličovat naše krvinky a hemoglobin. Primární úlohou hemoglobinu je transport kyslíku z plic do tělesných tkání k udržení základních životních funkcí. Železo hraje zásadní roli v procesu, kterým buňky vytvářejí energii. Konzumace ledvin zdravého zvířete vyživuje močové potíže, zvyšuje vitalitu a podporuje celkové zdraví ledvin.

1 350 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00204
BIO Grass-Fed Sušené hovězí ledviny (histaminika a alergie) Nutriest 270 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

100% lyofilizované pro optimální zachování živin, minerálů, enzymů, kofaktorů a biologické aktivity
Bez hormonů, pesticidů a GMO
Ekologické a krmené trávou (certifikační dokument)
Bez přísad
Všechny přírodní a nesyntetické
Chován na pastvě V Estonsku
Bez tepelného zpracování
Neodtučněný
Pomáhá snižovat histaminovou intoleranci
Vhodné pro děti

BENEFITY sušených hovězích jater:

Pomáhá snižovat histaminovou intoleranci

Hovězí ledvina má vysoký obsah DAO (diaminoxidázy). DAO je jedním z enzymů, které štěpí histamin.

Doporučené použití:

Užívejte 10 minut před jídlem bohatým na histamin
1-3 kapsle na jídlo nebo podle pokynů lékaře
Krmení trávou: Nic zcela nenahradí nutriční hustotu čerstvé organické trávy, která nebyla ošetřena syntetickými pesticidy nebo hnojivy. Krávy chované na pastvě jsou zdravější a šťastnější než krávy krmené obilím, takže získáte zdravější a kvalitnější maso z orgánů, které obsahuje více živin než krávy krmené obilím.

100% lyofilizované: Lyofilizace je technika konzervace potravin zdokonalená NASA. Byla v podstatě navržena pro vesmírné lety – NASA hledala způsoby, jak zajistit kompletní nutriční profil a zároveň omezit drobky, bakterie produkující nemoci a toxiny. Lyofilizace také nabízí možnost delší trvanlivosti, rychlejší rehydrataci a uchovává nejvíce minerálů, enzymů a dalších živin, než by mohly dehydratované potraviny. Jiné metody konzervace, jako je konzervování a dehydratace, používají vysoké teploty, které ničí velkou část nutriční hodnoty. Naše organické hovězí orgány byly jednoduše lyofilizovány, aby bylo zajištěno, že prospěšné živiny zůstanou zachovány a budou vysoce bioaktivní.

Forma kapslí: Poskytuje výhody syrových hovězích orgánů krmených trávou v pohodlné a snadno poživatelné formě - Bez chuti a bez textury!

Vysoce biologicky dostupné: Organické živiny jsou tělem snadněji absorbovány a využity než jejich syntetické protějšky. Také širší spektrum živin pomáhá při vstřebávání.

Při balení rádi používáme recyklovatelné materiály, jako je sklo, kov a lepenka – vážíme si naší matky Země, je to jediná, kterou máme.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.