Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO EVROPSKÁ HOVĚZÍ SMĚS Orgánů v kvalitě grass-fed (játra, ledviny, srdce, slezina, brzlík) NUTRIEST 270 kapslí

Neohodnoceno

Hovězí orgány krmené trávou jsou koncentrovaným zdrojem téměř všech živin, včetně důležitých vitamínů, minerálů, zdravých tuků a esenciálních aminokyselin. Poskytují bohaté množství biologicky dostupných vitamínů B-komplexu, jako jsou B1, B2, B3, B6, B12 a folát. Hovězí orgány jsou také důležitým zdrojem cholinu a obsahují různé snadno vstřebatelné minerály včetně železa, zinku, selenu, mědi, fosforu, draslíku, hořčíku a manganu. Každý orgán dodává svůj jedinečný nutriční profil a celek tvoří dynamický vztah. Orgánový komplex vyrovnává a maximalizuje obsah i dostupnost živin pro nejvyšší možnou výživu a vstřebávání. Získání dostatečného množství, kvalitnější a vysoce vstřebatelné formy živin je životně důležité pro fyzické i duševní zdraví.

1 530 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00202
BIO EVROPSKÁ HOVĚZÍ SMĚS Orgánů v kvalitě grass-fed (játra, ledviny, srdce, slezina, brzlík) NUTRIEST 270 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

100% lyofilizované pro optimální zachování živin, minerálů, enzymů, kofaktorů a biologické aktivity
Bez hormonů, pesticidů a GMO
Ekologické a krmené trávou (certifikační dokument)
Bez přísad
Všechny přírodní a nesyntetické
Chován na pastvě V Estonsku
Bez tepelného zpracování
Obsahuje 50 % hovězích jater, 20 % ledvin, 10 % srdce, 10 % sleziny, 10 % brzlíku

BENEFITY sušených hovězích orgánů:

Podporuje zdraví mozku, srdce a jater.
Pro silné klouby, pojivovou tkáň a zdravý kolagen.
Pro zdravou pokožku, dásně, zuby a vlasy.
Podporuje energii, metabolismus, náladu a metylaci.
Podporuje silný imunitní systém.
Podporuje hubnutí

Praktikování zdravějších stravovacích návyků a vstřebávání dostatečného množství základních živin jsou životně důležité pro překonání obezity.
Hovězí orgány jsou nejkoncentrovanějším zdrojem téměř všech živin, včetně důležitých vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin.
Příjem dostatečného množství, kvalitnějších, vysoce vstřebatelných forem minerálů a vitamínů snižuje chuť k jídlu a podporuje hubnutí.
Ujistěte se, že přijímáte dostatek základních živin, aby bylo vaše tělo spokojené a omezili jste nadměrné mlsání.

Zmírňuje úzkosti a deprese

Organický komplex hovězího z trávy má velmi vysoký obsah vitamínů B. Vitamíny B jsou skupinou osmi různých živin, které spolupracují na řízení mnoha procesů v těle, včetně úrovně stresu.
Studie z roku 2017 zjistila, že lidé, kteří měli nižší hladinu vitamínu B-12 v krvi, měli větší pravděpodobnost deprese nebo úzkosti.

Vitamin B-12 a další vitaminy B hrají roli při produkci chemických látek v mozku, které ovlivňují náladu a další mozkové funkce.

Zvyšuje hladinu energie

Hovězí orgánový komplex z trávy je bohatý na hem-železo, vitamín B12, folát a koq10 – to jsou živiny, které pomáhají zvýšit vaši energetickou hladinu a udržet vaši bdělost a soustředění po celý den.

Krmení trávou: Nic zcela nenahradí nutriční hustotu čerstvé organické trávy, která nebyla ošetřena syntetickými pesticidy nebo hnojivy. Krávy chované na pastvě jsou zdravější a šťastnější než krávy krmené obilím, takže získáte zdravější a kvalitnější maso z orgánů, které obsahuje více živin než krávy krmené obilím.

100% lyofilizované: Lyofilizace je technika konzervace potravin zdokonalená NASA. Byla v podstatě navržena pro vesmírné lety – NASA hledala způsoby, jak zajistit kompletní nutriční profil a zároveň omezit drobky, bakterie produkující nemoci a toxiny. Lyofilizace také nabízí možnost delší trvanlivosti, rychlejší rehydrataci a uchovává nejvíce minerálů, enzymů a dalších živin, než by mohly dehydratované potraviny. Jiné metody konzervace, jako je konzervování a dehydratace, používají vysoké teploty, které ničí velkou část nutriční hodnoty. Naše organické hovězí orgány byly jednoduše lyofilizovány, aby bylo zajištěno, že prospěšné živiny zůstanou zachovány a budou vysoce bioaktivní.

Forma kapslí: Poskytuje výhody syrových hovězích orgánů krmených trávou v pohodlné a snadno poživatelné formě - bez chuti a bez textury!

Vysoce biologicky dostupné: Organické živiny jsou tělem snadněji absorbovány a využity než jejich syntetické protějšky. Také širší spektrum živin pomáhá při vstřebávání.

Při balení rádi používáme recyklovatelné materiály, jako je sklo, kov a lepenka – vážíme si naší matky Země, je to jediná, kterou máme.

'Ať je tvé jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem' - Hippokrates

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě - dlouhodobě v lednici. 

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí 

PRO KAPSLE

Velikost porce: 6-9 kapslí
Počet porcí na nádobu: 30
Další ingredience: Hovězí želatinové kapsle

Doporučené dávkování: 6-9 kapslí denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 3 kapsle 10 minut před každým jídlem.

PRO PRÁŠKY:

Velikost porce: 4,5 gramu (1 polévková lžíce)
Počet porcí na nádobu: 30
Doporučené použití: 1 polévková lžíce denně nebo podle doporučení lékaře.
Pro lepší vstřebávání užívejte 1 polévkovou lžíci 10 minut před jídlem.

JAK POUŽÍVAT:

Denně s jídlem pro doplnění příjmu mikroživin
Mezi jídly nebo při půstu pro podporu energetické hladiny
Po cvičení na podporu regenerace, energie, trávení a metabolismu
V období nachlazení a chřipek pro dodatečnou podporu imunity

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.